Leden 2010

PO vystoupení........ufff

31. ledna 2010 v 12:29 | Roman-Jackson ♫
Ahoj všichni.......před chvíli jsem měl taneční vystoupení...chodím na jeden kroužek na DISCOTANCE tak tam jsme vystupovali ale teď ´ještě něco.....s námi šel imitátor Michaela Jacksona -Daniel Spilko a já už jsem věděl že bude vystupovat když tam řpišel protože on jako byl párkrát u nás na tréningu a on tam šel jako s náma my se jmenujeme RYTMUS a řídí to moje teta a ona se s ním zná.......no a pak teda my jsme se fotili protože my jsme byli jako námořníci pak tam byli nejmenší pak sarčí než my a pak BREAK DANCE a všechno řídí teta a tady ten rok právě i toho imitátora...no a jak jsme se fotili tak pak on se zeptal ne jestli se nechce někdo s nm vyfotit protože se s ním tam už někdo fotil tak jsem se hned přihlásil tak si mě tam chytl=) a vyfotili jsme se a pak jsme šli do maskérny kde on tam stál a čekal na to až vystoupí tak jsem se s ním vyfotil ještě jednou.....takže uplně suproví.....no a pak vystupoval na Billie Jean a bylo to uplně suproví............a až budu mít fotky tak je Vám sem dám.

Michael Jackson-saka

30. ledna 2010 v 22:32 | Roman-Jackson


a tady je každé zvlášť:


Michael Jackson auction 2: A red lame zip front jacket

Michael Jackson auction 2: A zip front jacket with wide lapels

Michael Jackson auction 2: Victory Tour jacket

Michael Jackson auction 2: custom black velvet jacket

Michael Jackson auction 2: customized navy wool jacket


Michael Jackson's auction: Michael Jackson's Victory tour jacket

Michael v restauraci

30. ledna 2010 v 19:55 | Roman-Jackson

Hodnocení blogu pro....1......2.......3=)

30. ledna 2010 v 18:00 | Roman-Jackson
Hodnocení blogu pro zuzuku
Odůvodnění: K tomu prvnímu dojmu to souvisí i s tím záhlavím to záhlaví to když tam někdo přijde tak to není vidět kde je jo jak je to spojeno s menu (jestli to tak je) takže to jsem strhl 10 bodů a 5 bodů z toho dojmu no pak stránka a okraje to nevím no dal bych tam třeba i modrou nebo prostě aby to bylo trochu odlišný a to zas souvisí se záhlavím no počet článků za den tam bych trochu víc přidával a návštěvnost nemáš takže tu jsem nepočítal...a ještě bych Ti chtěl poradit s tím záhlavím atd.. nech si u někoho nechat udělat desing doporučuju ti tento blog: http://ashley4-is-best.blog.cz/rubrika/informace-o-designech ....ale i když jsem ti strhl ty body tak výsledek je supr ........

hodnocení blogu pro Slawinqa
Odůvodnění: Máááááášššš úúúúžasnej blog sice jsem přemýšlel o tom záhlavím (o tom co si měla před tím nééé o tom co máš teď protože Tvůj blog jsem hodnotil ještě když si měla tam to záhlaví) takže o tom záhlaví jsem přemýšele jestli Ti nestrhnu 5 bodů ale řekl jsem si že né.....no a si prvnííííííí kdo má plnýýýýý počet bodů a taky proto jsem Ti tam dal ty květiny protože plnýýý počet bodů to je důkaz že máš bombaaaaaaaa blog a to znamená že se tam všichni podívejte: http://layout-sk.blog.cz/

Hodnocení blogu pro Roli
Odůvodnění: To samí.....máššššššš seeeeenzaační blog je fakt krásnej hned jak jsem tam přišel tak jsem si říkal že budeš mít plný počet bodů takžeeeeee fakt bombaaaa a tímto se Tě chci i na něco zeptat: Nechceš být moje SB???

"Dangerous"

30. ledna 2010 v 16:48 | Roman-Jackson

Pozvánka...........

30. ledna 2010 v 12:40 | Roman-Jackson

Daniel Celebre vzpomíná na Michaela

29. ledna 2010 v 22:31 | Roman-Jackson
Daniel Celebre je jeden z tanečníků This is it a v nedávném rozhovoru zavzpomínal na poslední dny Michaela Jacksona. Viděl ho naposledy 13 hodin před jeho smrtí. "Ten den jsme skončili hodně pozdě, až okolo druhé ráno. Dali jsme dohromady celou show. Michael byl šťastný, smál se. Dokonce tančil Thriller i s maskou a lidé, kteří nás pozorovali, plakali, protože to vystoupení vypadalo úchvatně. Michael byl vždycky v pohodě, ale ten den byl nabitý energií, vypadal mladě a tančil v nejlepší formě. Když jsme odcházeli, měli jsme takový rituál, že jsme se objímali, než jsme odešli. Tak jsem ho obejmul a to bylo naposledy, kdy jsem ho viděl. Druhý den jsme byli na place a poslouchali televizi v šatně. Když řekli, že Michael zemřel, byl to šok pro nás všechny, lidé běhali, plakali, padali zem." Daniel chce vzpomínat na první den zkoušek, kdy jim Michael řekl, že je vezme na velké dobrodružství. "A to opravdu udělal," dodává.


Klikací ikonka mého blogu

29. ledna 2010 v 13:59 | Roman-Jackson
klik

naučil jsem se konečně n blog dávat svoje klikačky tak tady je ta moje je to k dessu protože dess je z doby Invincible a tady to je obal CD Invincible které jsem chtěl k Vánocům ale nedostal jsem ho.

Jam a Billie Jean mix

29. ledna 2010 v 12:42 | Roman-Jackson


Co Vás dnes čeká...........

29. ledna 2010 v 11:51 | Roman-Jackson
Ahoj všichni dnes jsem měl jít na narozeniny jedné mé kamarádky se kterou bychom se i rozloučili ale dozvěděl jsem se že se to musí odložit protože jí je špatně......tak budu mít víc času na Vás........no a co Vás dnes čeká.........k večeru tu bude hodnocení ostatních blogů......a odpoledne nějaké videjka fotky a třeba ještě něco.....A PŘIPRAVUJE SE DALŠÍ PÁRTY která by měla být v únoru...........


Mám new CD

28. ledna 2010 v 23:17 | Roman-Jackson
Ahoj takže teď jsme byli u tety a strejdy a od nich jsem dostal CD od Michaela Jacksona.....sice to má trošku poškrábanej obal protože to dřív stredjda poslouchal...tak teď mi to dal a je to DVOJ CD HISTORY (tam jsou tedy dvě a to první já už mám zvlášť jsem si to koupil bylo to moje druhý Cd od Michaela) no a to druhý to nemám ........takže jsem strašně rád že mi to dali a našel jsem obrázek toho CD tady je:

Ahoj lidi........

28. ledna 2010 v 14:35 | Roman-Jackson
Ahoj všichni ten kdo chodí do školy............takže ndes bylo vysvědčení.....a já doufám že to pro Vás dopadlo dobře.....pro mě docela jo takže:

Český jazyk-2
Německý jazyk-2
Výchova ke zdraví-1
Výchova k občanství-1
Dějepis-2
Zeměpis-2
Matematika-2
Přírodopis-3
Fyzika-2
Informatika-1
Člověk a svět práce-2
Hudební výchova-1
Výtvarná výchova-1
Tělesná výchova-1

(akorát že já jsem se nechtěl tolika to rozepisovat tak jsem to psal číslicemi ale na to vysvědčení je buď chvalitebný.....dobrý.....výborný atd.) a teď napište co jste dostali vy pokud chcete.


jo a chtěl bych Vás poprosit jestli byste se koukli na můj nový blog kde jsou různé seriály.....filmy a pořady online... http://online-ke-shlednuti.blog.cz/ mám ho teprve od včerejška ale plsss jukněte....děkuju předem!

Vízo.......

27. ledna 2010 v 22:49 | Roman-Jackson
Zítra vízo....no mám dvojky pár jedniček a jednu trojku takže celkem v poho........přeju Vám krásný vízooo..................

New dess- Jak jste si všimli mám new dess udělala mi ho markéta adresa jejího blogu: http://ashley4-is-best.blog.cz/ mockrát za něěěj děkujujujuju je kráááásnej....!!!!!

Klikačka k nové soutěži.........

27. ledna 2010 v 15:43 | Roman-Jackson
title=

tak já jsem se naučil dávat klikačky na blog tak jsem udělal i na novou soutěž VyVolení klikačku...............tak bych Vás chtěl poprosit jestli byste si tu klikačku dali na nějaké viditelně místo.............Tu klikačku tam můžete dát tak jako já ale to Vám nebudu psát protože je lehčí taktika klikněte na ten obrázek (klikačku) pravým tlačítkem na myši dejte kopírovat a pak třeba když to dáte do článku tak tam jak něco píšete tak tam do toho kliknete normálně levým a dáte vložit a bude to tam pokud to někdo nepochopí a bude si to chtít dát na blog tak mu to rád vysvětlím znova a plsssss dávejte si to tam........zatím je zaregistrovaný jen jeden človíček=(

Hodnocení blogů pro.............

26. ledna 2010 v 20:34 | Roman-Jackson
hodnocení pro Verunku:
a teď odůvodnění: ze stránky a okrajů stránky jsem strhl 5 bodů protože bych třeba stránku udělal modrou jo protože máš i modrý záhlaví a to by se k tomu hodilo víc no a pak to menu tam jsem strhl taky 5 bodů protože to vůbec neladí k záhlaví ani k ničemu jako je to pěkný ale nehodí se to k tomu ostatnímu takže strhávám 5 bodů a návštěvnost jsem nepočítal protože jí na blogu nemáš a 350 z 360 to je bomba máááš suprrr blog.
pro Michelle:
odůvodnění: strhl jsem 5 bodů v počtu článků za den joo tam bych přidával trochu víc jako ty třeba jeden den přidáš 5 článků a pak 2-3 dny nic a pak 10 bodů v tý návštěvnosti tam je to slabí...........jinak ten dess je ůžasnej a všechno to menu jo ta stránka a okraje uplně bomba.........395 bodů z 410 je suprovýýýýý máš kráásnej blogísek.....

pro Lentilku:
odůvodnění: takže co jsem Ti nepočítal-záhlaví,to tam nemáš ale to vůbec neva jo a potom návštěvnost.........strhl jsem jen 5 bodů u toho počtu článků za den protože ty třeba jsem koukal ty si přidala 17.ledna já nevím asi 20 článků a pak nic jo takže rozhodoval jsem se jestli Ti mám strhnout víc nebo ne ale zachránil Tě ten leden........a 305 bodů z 310 to je úúúúúúúžasný máš moc pěknej blog i dyž začínáš.

Další hodnocení bude zítra nebo ve čtvrtek.

Uplně jsem zapomněl.....

26. ledna 2010 v 19:27 | Roman-Jackson
Já jsem na to uplně zapomněl Vám sem dát že: Dnes vychází DVD Michael Jackson This is it.............................................já už ho mám od Vánoc ale nééé ten zebytek co bude tady co vyšlo............za půl hodiny o hodnocení.

Večer hodnocení

26. ledna 2010 v 15:59 | Roman-Jackson
Ahojte promiňte že jsem se ozval až teď,ale dělal jsem hodnocení tří blogů takže dnes večer tu budou tři lidi mít hodnocení blogů. Ještě nějaký článek přidám ju.

Tak ahojjjjj,,,,,,,,,,,........,,,,,,,,,........

25. ledna 2010 v 22:51 | Roman-Jackson
Tak já se jdu teď vysprchovat a pak si pustim telkua jdu do hajánek=)......doře se vyspinkejte ......mějte hezké sny...............zítra tu budu dřív,máme totiž 4 hodiny.....odpadají nám poslední dvě to je totiž Č-ČLOVĚK S-SVĚT P-PRÁCE. Tak jo dobrou noc ať Vás blechy NEŠTÍPU celou noc=) papa.


Něco jsem vytvořil

25. ledna 2010 v 20:48 | Roman-Jackson
Dnes je to 7 měsíců od smrti Michaela tak jsem něco vyrobil tady:
Líbí?

N.Á.V.Š.Ě.V.N.O.S.T.

25. ledna 2010 v 16:01 | Roman-Jackson
MOC DĚKUJU.....HLAVNĚ ZA SOBOTU A NEDĚLI

Čau.............

25. ledna 2010 v 14:41 | Roman-Jackson
Čau všici jak se máte? Já blbě..............dneska ve škole uplně hrůza dostal jsem první známku za druhý pololetí z přírodopisu a to byla 4 potom první známku za tohle pololetí z dějaká no co myslíte?.........taky 4. No potom jedna holka.............moje bejvalá mi řekla že se mnou chodila jenom ze srandy jako né dneska ale dneska se to dokazovalo a taky na mě svedla že kvůli mě nemá domácí úkoly protože prej se mě ptala jaký VŠECHNY máme úkoly ale přitom se mě ptala jen na jeden o kterým jsem ještě na víc nevěděl..............poslední hodinu jsme byli ještě 10 minut po škole protože učitel se nasral kvůli nějakejm debilůůůůům takže o hodině byl uplně hroznej a no prostě hrůza a to je náš třídní učitel a s nim je prdel všechno jo ale prostě kvůli pár k*****m se nasral i kvůli tý bejvalý .............a on má právě ten náš učitel 15.2. narozky takže se vybírá tajně od každýho ze třídy 10 korun a řekl jsem že jo že dám protože to je bezva učitel ale potom co dneska ON předvedl se mi moc nechce................no tak to je můj dopolední den ........doufám že to odpoledne doma bude lepší...........................aza chvílí Vám sem dám návštěvnost.Jo a navíc dnes je to už 7 měsíců co Michael zemřel

Hodnocení blogu pro kikču

24. ledna 2010 v 15:28 | Roman-Jackson
A teď odůvodnění: To záhlaví ...to jsem dělal já ale trochu se mi nepovedlo ale strhávám jen 5 bodů a pak ta návštěvnost tam děla problém takže strhávám 10 bodů ale jinak máš bombastickej blog,nejvíc se mi líbí Tvé menu jak tam máš ty rámečky a ty obrázky a prostě všechno takže 395 bodů z 410 je bomba takže já jen můžu říct: Máš moc pěkný blog (sice ta návštěvnost......ale to bude lepší) .

Michael Jackson placky

24. ledna 2010 v 13:38 | Roman-Jackson
já mám jednu tam jak je ten Thriller ale s tou jak je tam s tima zombíkama tak tu mám tady tu:nevíte náhodou kde se to dá koupit celej ten jeden balíček jak tam jsou 4 placky ? nemyslím objednat ale normálně kpupit,pokud ano plssssss napište do komentíků kde

Hodnocení blogísku pro Eliss!!!

24. ledna 2010 v 12:45 | Roman-Jackson
Tak a teď k odůvodnění: U tý stránky a okrajů tam bych to trochu vylepšil aby to trochu šlo dohromady s tím záhlavím (k tomu záhlaví tam jsem uvažoval jestli Ti nestrhnu 5 bodů ale nakonec jsem si řekl NE VŽDYŤ JE TO JEDNODUCHÝ ALE PĚKNÝ A ZÁBAVNÝ) a k tý návštěvnosti-ta dělá na blogu problém na to jak máš dliuho blog ta návštěvnost nic moc ale 395 bodů z 410 je supr takže mě hodnocení je 395 a to znamená že máš moc pěknej blog!!! Jen tak dál (akorát ta návštěvnost).

Ahojte.........

24. ledna 2010 v 12:01 | Roman-Jackson
Ahojte........teprve před chvílí jsem vylezl z postele =) chtěl jsem se dneska prospat protože včera jsme byli v bazénu. Tak nějaké články jsem radši přednastavil jak jste viděli (2 články) a teď už je budu normálně přidávat a tak za třičtvrtě hodinky tu bude mít Eliss hodnocení a pak nějaké články a pak ještě Kikča tu bude mít hodnocení a dál.....
no přece pohoda!!!
Blinking Text

Trička s Michaelem

24. ledna 2010 v 9:50 | Roman-Jackson
Michael Jackson - Flare T-Shirt

Michael Jackson - Moon Dance T-Shirt
Michael Jackson - Silhouette T-Shirt
Women's: Michael Jackson - Royal T-Shirt
Women's: Michael Jackson - MJ Platform T-Shirt

aspoň jedno bych chtěl,já teda mám ale takový jen obyčejnější dnes Vám sem dám fotky triček které mám, akorát jednoo mám a to je značkové je tam nasáno blejskavě KING OF POP

PŘEDNASTAVENO


Dvě fotenky

24. ledna 2010 v 8:45 | Roman-Jackson
Michael Jackson

Michael Jackson


PŘEDNASTAVENO

Dobrou noc................

24. ledna 2010 v 1:03 | Roman-Jackson
Tak já už jdu do hajan. Zítra přidám poměrně dost článků,nějaké i přednastavím. Zítra tu bude mít Eliss a Kikča hodnocení blogu možná když to zítra stihnu tak i ještě někteří ale to neslibuju na 100%. Zítra tu budu tak od 11:00 nebo pozdějš,to poznáte podle toho jestli bude článek přednastavený nebo ne. Tak jo tak mějte hezké sny a dobrou noc ať Vás blechy štípou celou noc papa.

Blinking Text


Dnes má Orianthi narozeniny

22. ledna 2010 v 15:04 | Roman-Jackson

Ahojte dnes má Orianthi 25. narozeniny. Někdo si nevzpomíná kdo to je? Kytaristka z This Is It

tak všechno nejlepší!!!


NOVÁ SOUTĚŽ!!!

21. ledna 2010 v 18:10 | Roman-Jackson

Tak rozohdl jsem se udělat new soutěž VyVolení kdo někdy Vyvolené viděl v televizi tak už ví ja to tu bude chodit ale takhle přesně:

Na email mi pošlete svou fotku která musí: za sebou musí mít bílé pozadí nějakou pěknou abyste se tam smáli a udělali dojem na ostatní aby Vám poslali hlasy,musíte tam být jen vy a musí tam bát jen Vaše hlava a uděláte si tam nějaké účesy a namalovat se (přihlásit se mohou všichni-SB i NESB kluci i holky,dospělí i děti od 8 let)

tak a teď jak se zaregistrovat:

1.JMÉNO A PŘÍJMENÍ
2.ROK NAROZENÍ A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU
3.KOLIK TI JE LET?
4.ZVLÁŠTNÍ DOVEDNOSTI
5.VAŠE HOBBY
6.CHCEŠ VYHRÁT?A PROČ?

TOHLE VYPLŇTE NA MŮJ EMAIL :

kralpopumichaeljackson.blog.cz@seznam.cz

A K TOMU POŠLETE SVU FOTOGRAFII KTERÁ MUSÍ MÍT TEDA: bÍLÉ POZADÍ,BUĎTE TAM CO NEJHEZČÍ ABY STE ZAUJALI,A JEN HLAVU TAKŽE ZKUSTE TO UDĚLAT PROSTĚ TAK ABYSTE CO NEJLĚPE ZAUJALI -TADY JE PŘÍKLAD NAPŘÍJLAD RADIMA ŠRAHŮLKA Z VV3 KTERÉMU JSEM FANDIL:
TAKŽE TAKOVOUDLE NĚJAKOU (SAMOZDŘEJMNĚ YBSTE TAM BYLI VY)

A KDY SOUTĚŽ ZAČNE? NO JÁSI MYSLÍM ŽE TAM BUDE VÍC HOLEK ALE TO NEPŮJDE PROTOŽE PŘIHLÁSIT SE MUSÍ ASPOŇ 9-10 KLUKŮ A SAMOZDŘEJMNĚ VÍC ALE NEVÍM NO ZKUSTE TŘEBA ŘÍCT VAŠIM KÁMOŠŮM JESTLI BY SE PŘIHLÁSILI NO A I HOLKY TO JE JASNÉ. NO A SOUTĚŽ ZAČNE AŽ SE VÁŠ ZAREGISTRUJE MINIMÁLNĚ 26 LIDÍ A Z TICH DVACETIŠESTI SE PAK VYBERE 13 SAMOZDŘEJMNĚ ŽE MI NEBUDE VADIT KDYŽ SE VÁS PŘIHLÁSÍ VÍC PRÁVĚ NAOPAK.TAK HONEEEM REGISTRUJTE SE PLS.

Nestíhám!!!!!!

20. ledna 2010 v 21:29 | Roman-Jackson

Ahojte lidičky,myslím že teď máte to samí co já. Já vůbec nestíhám blog. Omlouvám se těm kteří si u mě nechali ohodnotit blog zkusím to co nejdřív napravit a ty jmenovky a animace z This Is It párty byste měli dostat o víkendu.Nezlobte se. Nějaké články přidám to jo ale nestíhám dělat animky a tak.


Jen tak jsem si hrál

19. ledna 2010 v 17:45 | Roman-Jackson
Dnes jsem se nudil tak jsem vyrobil takovédle obrázky snad se Vám líbí a NEKOPÍROVAT!!! Jen kdybyste mi napsali a já Vám to povolil!

Ahojky

19. ledna 2010 v 13:50 | Roman-Jackson

Ahoj jak se dnes máte? Já.........no jde to.A co děláte? Já jdu teď jíst mám výborný oběd - kuřecí řízek a pokud jdete taky jíst tak dobrou chuť a já jdu papat tak zatím papa dnes se Vám ještě ozvu!


New hra s Michaelem

18. ledna 2010 v 17:51 | Roman-Jackson

Našel jsem dlší hru s Michaelem můžeš si vybrat ze tří fotek které ti nabidnou jednu a budeš hledat 5 rozdílů v čase 40 sekund hru najdeš ZDE .Soutěž v komentářích.........

17. ledna 2010 v 11:19 | Roman-Jackson

Takže včera se konala This is it párty a před tím jsem psal že ten kdo napíše za celou párty nejvíc komentářu dostane obrázek s michaelem a s podpisem Michaelaa tady jsou výsledky:

Betsy-1
Hyppy-1
Maruška-1
Sano-1
Cipela-1
danusska74-1
Ice Team-1
Blanket-3
Lady.Jackson*-3
Verpuppy-4
love mj-5
gips-10
Alice-15
Kika-18
saska611- 25
BarisQa-31
Christina Jackson-38
janasek-41
Verunka-49

Mockrát gratuluju Verunce a moc děkuju všem hlavně těm třem (Christíne Jackson,janaskovi a Verunce) že psali tolik komentářů. A Verunko prosímtě napiš mi buď do komentářů nebo na email kralpopumichaeljackson.blog.cz@seznam.cz Tvou adresu abych ti poslal ten obrázek.

a teď co znamenají ty barvy:
černá-jen tak.......
šedá-jde to
ta taková růžová-docela dobrý
červená-dobrý
světle oranžová-supeeerr
tmavě oranžová-vítěz

Tak ahoj

16. ledna 2010 v 21:11 | Roman-Jackson
Tak doufám že se Vám tu líbilo a děkuju moc za to kolik Vás tu bylo,sledoval jsem to a nejvíc 16 online děkuju Vám moc určitě tu bude brzy další párty co třeba Vysvědčenská párty =).....tak ahoj a tady ještě ohňostroj dokonce s písničkama od Michaela takže na to mrkněte celý stojí to za to a ke konci uplně mega bomba sice je to nějak amatársky ale je to moc pěkný:


To je krásný!!! (roztomilý) (this is it párty)

16. ledna 2010 v 21:04 | Roman-Jackson
http://farm3.static.flickr.com/2539/3733425626_e17174bd99.jpg

a k tomu prodloužení -párty bude do 21:10

Všichni chcete...........

16. ledna 2010 v 21:01 | Roman-Jackson

Všichni chcete prodloužení ach jooo=) já Vás ale zklamu více v celém článku


Ten člověk musí mít všecko(this is it párty)

16. ledna 2010 v 20:58 | Roman-Jackson
taky to tak chci


Do kolika byste chtěli párty? (this is it párty)

16. ledna 2010 v 20:52 | Roman-Jackson

Tak já se ještě schválně zeptám do kolika byste tu vydrželi?Do kolika byste chtěli párty?


Dobře upně ale naposledy......(this is it párty)

16. ledna 2010 v 20:51 | Roman-Jackson

Tak dobře naposledy prodlužuju ale už jen o deset minut!!!


Za chvíli zase konec

16. ledna 2010 v 20:44 | Roman-Jackson

Ty bláho za chvíli zase konec,toto uteklo co říkáte no za chvíli tu bude ohňostroj!Michael andělem

16. ledna 2010 v 20:34 | Roman-Jackson
Fotomontáže:Namalovaný:

Posouvám párty!!!

16. ledna 2010 v 20:24 | Roman-Jackson

Tak jo posouvám párty do......20:50 jo????