Březen 2010


Změna vzpomínkové párty a program na párty

31. března 2010 v 14:10 | Roman-Jackson ♫
Takže jak už jsem psal příští měsíc bude vzpomínková párty s Michaelem (bude to už 10 měsíců)...takže protože mám jedno SBéčko které by chtělo na mojí párty ale v sobotu nemůže...taky i někdo jiný netvrdím že jen to Sbéčko v sobotu nemůže...takže já dám tu párty na pátek tudíž 23.dubna a čas: 18:30-21:00 takže by to trvalo dvě a půl hodiny (možná se to jako vždy protáhne=D )....byl bych rád kdybyste mi napsali do komentářů jestli v ten pátek můžete.....byl bych i já radši kdyby párty byla v pátek takže prosím pište...a tady je program na párty:

18:30-Zahájení
18:35-Michaelovo fotky z dětství
18:40-Pár písniček od Jackson 5
18:50-Michaelovo fotky z Victory Tour
19:00-Videa z Victory Tour
19:10-Menší bleskovka
19:20-Fotky z Bad Tour
19:25-Videa z Bad Tour
19:35-Fotky z nejznámnějších hitů které zazněli na Bad Tour
19:40-Diplomky za menší bleskovku
19:50-Fotky a videa z Dangerous Tour
20:00-Zvolte nejlepší fotku z Dangerous Tour
20:05-Anketa
20:08-Fotky a videa z Dangerous Tour
20:20-Fotky a videa z Invincible a pár
20:30-Fotky z This Is It
20:40-Mnoho fotek
20:45-Videa s fotkama Michaela
20:55-Vzpomínkové video
21:00-Konec (s velkým rozloučením)

Zase jen tak hraní=)

30. března 2010 v 14:34 | Roman-Jackson ♫Usher otevřeně promluvil o Michaelovi

28. března 2010 v 20:39 | Roman-Jackson ♫
V souvislosti s reportáží o svém novém albu "Raymond v. Raymond", se zpěvák Usher rozpovídal o Michaelovi Jacksonovi. Mluvil o Michaelově vlivu na jeho kariéru a také mluvil o tom, jak těžké bylo zazpívat na Michaelově pohřbu.
''Píseň 'I Saw Mommy Kissing Santa Claus' byla první událost, kdy jsem slyšel Michaelův hlas. Od té doby jsem ho začal studovat and zjišťoval jsem si vše o Michaelovi. Zjistil sem, jak úžasný umělec a velice jsem si ho považoval. Byl jsem velmi mladý ale pořád si vzpomínám na koukání na obrazovku a myslel jsem si, že to je ten nejlepší 'entertainer' všech dob. Všechny jeho písně pro mě byly velikou inspirací ale prakticky vše co dělal pro mě bylo inspirací. Když Michael odešel, byl jsem požádán abych vystoupil na jeho memoriálu. Věděl jsem, že to bude jeden z nejtěžších momentů mé hudební kariéry. Stál jsem tam před tisíci lidmi v sále a celý svět to sledoval srkze televizní přenos. Nevěděl sem, zdali budu schopen vystoupit. Při zkoušce jsem musel odejít, jelikož jsem měl problémy s dýcháním, byl jsem na zhroucení. Věděl jsem však, že to je unikátní možnost vzdát hold Michaelovi ale také mi to pomůže přenést se přes jeho odchod. Už nikdy nebude další Michael Jackson. Michael dokázal ve svém životě tolik věcí, v muzice, v charitě, ale nejdůležitějším ze všeho je, jaká byl inspirace pro tisíce lidí. Snažil se o dokonalost a ve své branži také dokonalý byl.''

2.května...

27. března 2010 v 22:44 | Roman-Jackson ♫
2.května budou v Praze tanečníci z This Is it i s Travisem Paynem akorát nevím kde a kolik budou stát lístky nebo jestli to bude někde jen tak veřejně nebo já nevím...ale chtěl bych tam...

Diplomky za mega bleskovku

26. března 2010 v 23:19 | Roman-Jackson ♫
pro Denoulíka:
d
Pro KaceNNku:
k
Pro Miss.Jackson***:
m
Pro Verunku:
v
Pro BarisQu:
b
Pro pink-kikci:
p
Snad se líbí=)

1.Včera2.Diana Ross 3.-a) b) c)

26. března 2010 v 15:42 | Roman-Jackson ♫
1.Ahojte já se omlouvám že jsem se včera neozval a jenom nechal přednastavit článek ale neměl jsem včera moc času a moc jsem se nedostal na PC a tak to co jsem chtěl napsat včera napíšu teď: Včera bylo 25.března a to znamená že už je to 9 měsíců od Michaelovo smrti...je to hrozné=(......a ještě něco k tomu příští měsíc 25.dubna to bude už deset měsíců a proto chci udělat vzpomínkovou párty tady na blogu...ale jelikož 25.dubna to je neděle tak by vzpomínková párty byla 24.dubna abysme to mohli mít večer...do komentářů napište kdo by přišel a kdo s tím souhlasí jen abych věděl jestli jí mám vůbec dělat....

2.Dnes slaví své 66.narozeniny Diana Ross...=) přeju jí všechno nejlepší zdraví štěstí atd...atd....=)


3.
a)dnes jdeme dodělat ty zlaté kalhoty které budu potřebovat protože budu vystupovat ve škole mezi hodinama asi ve 3. nebo 4.třídách=)

b)dnes tu budou diplomky za bleskovku

c)dnes tu bude ještě asi tak dva články jiné=)

Češka malovala pro Jacksona portréty, už je ale nestihla předat

25. března 2010 v 23:11 | Roman-Jackson ♫
Na objednávku krále popu Michaela Jacksona malovala jeho portréty. Ten ale zemřel dřív, než se k němu hotové dostaly. Teď jsou díla české výtvarnice v katalogu losangeleské aukční síně Julien's Auction House, která bude koncem června v Las Vegas věci ze života Michaela Jacksona dražit. Vyvolávací cena olejů začíná na několika stovkách dolarů.
Helena Kadlčíková s popovou hvězdou
Dnes 5:54
Autorkou je prostějovská výtvarnice Helena Kadlčíková. Ta se podle svých slov setkala s Jacksonem několikrát v životě. Dokonce strávila tři měsíce na jeho pohádkovém ranči Neverland, kde pro něho namalovala několik obrazů. O tom, že se její díla objevila v katalogu aukční síně, se dověděla až od deníku Právo.
"Od vás to slyším poprvé. Vůbec jsem o tom neměla tušení," říká Právu Kadlčíková, která se v současné době věnuje hlavně fotografování. Obrazy totiž prodala loni přes aukční server eBay.
"Jackson si je u mě před čtyřmi lety zamluvil. Poté, co umřel, jsem se je rozhodla prodat," dodává pětatřicetiletá výtvarnice, jež se nepovažuje za fanatickou fanynku zesnulého zpěváka. Díla obsahují certifikát, který zpěvákovu objednávku potvrzuje.
Poprvé se prý se slavným Michaelem sešla v Londýně v roce 2001. Pak následovala další setkání. Při nich se Kadlčíková dohodla s Jacksonem na tom, že pro něj namaluje obrazy jeho dvou dětí Prince a Paris. Pozval ji kvůli tomu také na svůj ranč Neverland do Santa Barbary, kde tehdy s rodinou bydlel. Tam také mladá žena strávila v roce 2003 tři měsíce.
Portrét Michaela Jacksona od Heleny Kadlčíkové
Portrét Michaela Jacksona od Heleny Kadlčíkové
FOTO: www.helenakadlcikova.com
"Všechno mi zařídil a zaplatil. Bylo tam domácké prostředí. Snídala jsem s jeho dětmi. Michael byl úplně normální, akorát trochu stydlivý,"popisuje Kadlčíková s tím, že se tam cítila velmi dobře.
"Ráno se probudíte a za oknem vidíte procházet slony. Na ranč jezdilo taky hodně známých lidí. Potkala jsem tam třeba Lisu Minelli," vypráví.
Během svého pobytu v domě zpěváka pro něho namalovala tři olejomalby s portréty jeho dvou dětí. "Byl to zážitek na celý život," dodává Kadlčíková.
Díla, která nyní nabízí Julien's Auction House, zachycují Michaela s dítětem v náručí u otevřeného okna jeho domu. Na druhém je vyobrazen jeho portrét přímo na dřevěné malířské paletě. Tyto dvě položky nabízí aukční společnost za vyvolávací cenu pět set až sedm set dolarů (asi 9500 až 13300 Kč). Kadlčíková je malovala v roce 2006.
Další věci, které lze v katalogu vidět, je třeba originální nábytek, jejž navrhl sám Michael Jackson. Měl jím mít zařízenou svou rezidenci v Anglii, kde měl bydlet při plánovaném turné This is it.

Jednou....

24. března 2010 v 19:33 | Roman-Jackson ♫
Já strašně rád chodím do cirkusů a hlavně do cirkusu Jojo v loni (v roce 2009) jsem tam v srpnu byl a o přestávce tam...oni tam maj totiž takovou televizi tak tam hráli videoklipy Michaela....a měli i vystoupení...takže bomba a je to do teď takže až u Vás bude někdy cirkus Jojo tak ta běžte...na internetu jsem našel i video akorát tady už je to modernější já viděl trochu jiný(jo a není to jen tancovái Michaela ale dělaj při tom Hula Hop)

tady jsou i fotky:

Ahoj .....návštěvníci=)

24. března 2010 v 14:53 | Roman-Jackson ♫
Ahoj jak se dnes máte? Já docela dobrře...akorát mám dnes tréning=( ale jdeme koupit látku by se ušili kalhoty na mé vystupování na Michaela Jacksona (takový ty zlatý jak měl na turné HIstory tak to oblečení ale zatím jen kalhoty)=D.....no a dneska přidám pár článků....jo a ještě když teď takhle píšu tak bych Vás chtěl poprosit o hlásky...jsem v prvním kole SONPísnička jsem tam jako Roman-Jackson s písní od Michaela Jacksona You Rock My World - ZDE ..a do komentíků kdyžtak napište kdybyste pro ěm hlásli kolikátý je to hlas...kuju...=)
animace1

Jen tak jsem si hrááál(hábací avatárky)

23. března 2010 v 12:32 | Roman-Jackson ♫

3.kolo SONB

21. března 2010 v 17:59 | Roman-Jackson ♫
Tak a je konec SONB tentokrát vypadla jen jedna z Vás a to....zuzuku je mi to líto...tady máš diplomek:
a postupují:
1.Michelle

2.Soso

3.Denoulík 007

4.Verunka

5.Lady.Jackson*

6.BarisQa

7.tina
1.Konec 3.kola bude příští neděli a v tomto kole vypadnete 3....
2.Přeju hodně štěstí a kdo si jako první napíše do kommentářů o můj hlásek dostane ho...
vhb

Hodnocení blogu pro Miss Apend a miss--pink--flower(omlouvám se mooooc se omlouvám za spoždění)

21. března 2010 v 14:58 | Roman-Jackson ♫
Miss Apend:
h
Odůvodnění: máš moc pěknej dess i to menu...tak a teď kde jsem strhával...takže strhl jsem v počtu článků ...tam jako bych ještě zabral....a u tý návštěvnosti to asi souvisí i s tím počtem článků že kdybys přidávala víc tak bys měla i větší návštěvnost ale jinak 400 bodů z 410 to je super.....

pro miss--pink--flower:
h
Odůvodnění:no takže přemýšlel jsem o tom prvním dojmu ale nakonec jsem nic nestrhl protože já většinou u toho koukám na záhlaví a menu takže to jsem nechal....to záhlaví je pěkný ale pak jsem strhl 5 bodů ze stránky a okrajů protože ani stránka ani okraje se záhlavím moc nesedí...potom počet článků za den tam bych ještě trošinku zabral...a u tý návštěvnosti to samí....jinak máš pěknej blog a doufám že nevadí že jsem tam dal Michaela Jacksona ale máš ho i na dessu=)....a 395 z 410 to je dobrý.....

Můj životopis

21. března 2010 v 14:10 | Roman-Jackson ♫
Jsem kluk,jmenuji se Roman Jánský a je mi 12 let.Narodil jsem se v Ústí nad labem teď bydlím v Chodově u Karlových Varů.Moje koníčky jsou tanec,počítač,koukání na filmy a ještě mnohem další.Měřím 151 centimetrů a vážím 37 kilo.Moje pravá barva vlasů je tmavě hnědá.Doma máme spoustu zvířa.Psa(fenku Sáru,Kocoura Charlieho,kočku Kýťu,morče Chipa,králíka Chakiho a taky rybičky.Od 7.let se věnuju tanci.Chodím na kroužek-discotance.Doma se ale věnuju jinému tanci,tancuju na Michaela Jacksona který je můj nejoblíbenější zpěvák.Můj nejoblíbenější film je Michael Jackson This is It,Někdo to rád blond.Koukám ale i na spoustu seriálů.Chodím do 6.třídy (6.C) mám tam spoustu kamarádů.No a známky docela dobrý.
o86
(stará fotka)
Tak tohle to je můj nééé celej životopis...udělal jsem ho protože jsem se nudil=)....
Jo a ještě něco....dnes v 15:00 skončí další kolo SONB.

Michael Jackson-Speechless (krásaaaa)

20. března 2010 v 20:54 | Roman-Jackson ♫

(jo a ty moje fotky někdy jindy=D )

1....2....3....

20. března 2010 v 14:58 | Roman-Jackson ♫
1.Ahoj jak se máte?...Určitě jste si všimli že mám new dess doufám že se Vám líbí a opět za něj děkuju Sbéčku Michelle...děkuju moc.....
2.Co Vás dnes čeká?....dnes přidám pár fotek(mých) a asi ještě nějakej článek..
3.Avatar pro Teryskka:
=)=)=)
snad se ti líbí

Do kin by měl letos přijít dokument o posledních týdnech Michaela Jacksona

19. března 2010 v 12:21 | Roman-Jackson ♫
Rok po smrti Michaela Jacksona by měl do kin přijít dokumentární film o posledních týdnech zpěvákova života. Hodinu a půl trvající dokument se bude jmenovat Gone Too Soon (Odešel příliš brzy), napsala agentura DPA.
Michael Jackson (1958 - 2009)

Michael Jackson (1958 - 2009)
Dnes 10:06 - Los Angeles
Snímek je sestříhaný z více než 300 hodin filmového materiálu. Kromě záběrů zpěváka samotného se ve filmu objeví i rozhovory s jeho manažerem, kuchařem, kadeřníkem, právníkem či trenérem ve fitness. Podle producenta Iana Halperina se na vzniku snímku nepodílí Jacksonova rodina.
Halperin označil svůj film za ocenění Jacksona, které si zpěvák i jeho fanoušci zasloužili. Sám už loni napsal o králi popu knihu, ve které se zabýval mimo jiné skandálem s Jacksonovým údajným zneužíváním dětí.
Snímek by měl být už druhým posmrtným filmem o Jacksonovi. Loni se do kin dostal hudební dokument Michael Jackson's This Is It režiséra Kennyho Ortegy. Snímek vycházel ze záběrů z přípravy na Jacksonovo chystané turné. Koncertní šňůry se ale zpěvák nedožil.
Jackson zemřel loni v červnu po předávkování anestetikem propofol. Jeho lékař Conrad Murray, který mu lék podal, čelí obvinění z neúmyslného zabití, vinu ale popírá. Před soudem by měl v této věci stanout v dubnu.

Přidal jsem se do fanclubu proti týraní zvířat...

18. března 2010 v 12:20 | Roman-Jackson ♫
Dneska jsem se přidal do různých fanclubů proti týrání zvířat tady jsou ikonky a pokud taky nesnášíte týrání zvířat tak klikněte na ikonku,zapište se tam a ikonku si dejte někam na blog a tady jsou:
Pomozte i vy!!!

Mega bleskovka

17. března 2010 v 20:11 | Roman-Jackson ♫
1.Ahoj.
2.Jak se Máš?
3.Co teď děláš?
4.Jak často chodíš na můj blog?
5.Po kolikátý jsi tady dnes?
6.Chtěl(a) bys tady na blogu párty?
7.A proč?
8.Přišel(a) bys na párty?
9.Máš nějaké věci s MJ?
10.Kolik?
11.Co máš nejvzácnějšího s MJ?
12.V kolik jdeš dnes spát?
13.Co děláš před spaním?
14.Koukáš na nějaký seriál na primě?
15.Koukáš na nějaký seriál na nově?
16.Co chceš na diplom?
17.Tak tohle to už je číslo dnešního datumu takže končíme(jo a až tohle budete vyplňovat tak nepište za 1. za 2. atd. protože pak je to spam) tak Ahoj...
h1
Teď se běžte koukat na Comeback,Tomáš Pacovský bude oblečený jako Majkl...=)

To je tak neféééééér

16. března 2010 v 17:31 | Roman-Jackson ♫
Ahoj lidi,všimli jste si někdy jak v německým bravíčku je pořád něco s Michaelem a tady nic...to je vůči nám nefér ty jo tady máte fotky z roku 2009 z bravíčka:
hghu
vidíte to 2 plakáty a ještě k tomu sešit s Michaelem!
grsjkl
no...tam jsou normální plakáty s někým ale plus ještě s Michaelem i na titulní straně...to v CZ bravíčku neni a ještě k tomu dva pllakáty z This Is It
vhgfhdf
No tady taky,Michael na hlavní stránce a mega plakát s Michaelem!
752100256487jgn
Tady to samí,Michael na hlavní stránce a plakát a tady je ještě jedna věc která mě naštvala,je tam autogram Michaela!!!(vlevo nahoře)
Jo a jenom abyste veděli tyhle čtyři časáky vyšli v jednom měsící...v červenci a tolik plakátu to nemám ani tak že je jeden v časopise ty jo ale jedno mě naštvalo ještě víc taky to vyšlo v Německu je to z časopisu Popcorn:
=(
Todle mě uplně naštvalo nejvíc to je něco jako tady u nás vyšlo Bravo speciál ale tam bylo asi 5 plakátu a tady jich je 14

2.Kolo SONB...

15. března 2010 v 20:24 | Roman-Jackson ♫
Je tu druhé kolo soutěže SONB a soutěží:

1.Michelle

2.Soso

3.Denoulík 007

4.Verunka

5.Lady.Jackson*

6.zuzuku

7.BarisQa

8.tina1.Konec 2.kola bude 21.3. k večeru
2.Kdo si jako první napíše o můj hlas tak ho ode mne dostane
3.Přeju hodně štěstí =)

Pro KaceNNku (ty víš za co=D )

15. března 2010 v 17:52 | Roman-Jackson ♫

Give In To Me ke stažení

15. března 2010 v 16:03 | Roman-Jackson ♫
Jedna z písniček které nejvíc poslouchám je Give In To Me jsem i rád že vyhrála v soutěži:píseň měsíce březen a kdo jí ještě nemá ke stažení tak by si jí měl určitě stáhnout...stránek ke stažení je víc ale tady stačí 1:


Avatar pro mjjforever

14. března 2010 v 21:42 | Roman-Jackson ♫
Doufám že se Ti líbí (no doufám že jo...jestli ne tak já Ti ho předělám)

Avatar pro Soso

14. března 2010 v 18:46 | Roman-Jackson ♫
doufám že se Ti líbí (Michael v orlím oku=D )

Vyhlášení 1.kola SONB

14. března 2010 v 16:30 | Roman-Jackson ♫
Takže je konec prvního kola SONB a když kliknete na celý článek tak se dozvíte jak první kolo dopadlo (jen chci předem napsat že tři soutěžící vypadli)

Ahoj

13. března 2010 v 19:58 | Roman-Jackson ♫
Ahoj,já se omlouvám že jsem dnes nic nepřidal ale mám rýmu,není mi vůbec dobře....takže promiňte..zítra se pokusím něco přidat no......děkuju všem za pochavlu dessu...děkuju za ně opět SBéčku Michelle...jenže s tím dessem mám teď menší problémy....chci se Vás na to zeptat:Taky máte ty dessy kde jsou okraje takové posunuté?Ukazuje se Vám u mě na blogu menu nebo se Vám ukazuje jen když kliknete na nějaký článek?A taky...když je v článku video tak si ho nemůžete pustit a nemůlžete se kouknout na články před tím videem jen v archivu....prosím napište jestli to taky tak máte a pokud to někdo měl a už to vyřešil tak mi prosím napište jak jste to vyřešili.....tak já jdu do postele opravdu mi není dobře...jo a ještě bych se chtěl omluvit Sbéčkům že jsem jim teď nepsal ale ta rýma mě trápí tak Vám všem přeju dobrou noc a krásné sny ahoj...


PS:NEZAPOMEŇTE ŽE ZÍTRA KONČÍ PRVNÍ KOLO SONB!!!


Bad Tour-v zákulisí

12. března 2010 v 12:49 | Roman-Jackson ♫

Opět jsem si jen hrálll=)

11. března 2010 v 18:50 | Roman-Jackson ♫

Novinky u mě...

11. března 2010 v 16:01 | Roman-Jackson ♫
Ahoj dneska jsem byl u kadeřnice a mám new účes je to taková ta moderní patka....no vypadám prý uplně jinak a v sobotu budu ít ještě blnd melíra kdyžtak někdy hodim sem fotku.....no a co dneska tady na blogu: tak za hodinu tu budou avatary které jste si objednali...new dess a večer tu bude asi hodnocení blogů...a mezitím nějaký článek...

Ahojky

10. března 2010 v 22:10 | Roman-Jackson ♫
Walk of Fame

Já se omovám že jsem dnes nic nepřidal ale byl jsem u babičky....mám půjčený různý DVD s Michaelem od toho imitátora jak jsem Vám sem dával ty fotky.....mám asi 3 Bad Tour 2 HIstory Tour 1 Danegous Tour a také pak Invincible jak rozdával autogramy a nějaké dokumeny a speciály....ale dnes jsem koukal u babičky na PC na HIstory a Bad Tour..........a pak taky já mám jen tak černé sako a dnes jsme koupili s babičkou různý bleskací flitry(našívací a taky jedny nažehlovací) a prostě různý bleskátka takže mám bleskavé sako(někdy Vám sem dám fotku) no a pak ještě new rukavici (stříbrnou) ale ještě není dokončená a až bude tak Vám sem dám taky fotku.....no a teďkon vyhlášení písně měsíce března...vyhrála píseň.....Give In To me......=) dám jí pod záhlaví a nechám si objednat dess avatar a klikajdu ......možná dnes ještě něco přidám ale to nevím......tak zatím ahooooj...

Avatar pro Denoulíka

9. března 2010 v 18:22 | Roman-Jackson ♫
snad se Ti líbí....

Hodnocení blogu pro ...

9. března 2010 v 12:42 | Roman-Jackson ♫
pro Piloulu:
Odůvodnění:No ty máš krásnej blog ten dess a t menu to je moc pěkný akorát ta návštěvnost no to by potřebovalo přibrat=).........ale jinak opravdu bomba blog.....

pro Ajuskhu:
Odůvodnění:přemýšlel jsem o stránce a okrajů ale nakonec jsem nestrhával nic ....no pak ten počet článků tam bych trochu být Tebou zabral a pak návštěvnost ta by mohla být větší jinak máš krásnej blog.......

Moonwalker

9. března 2010 v 11:54 | Roman-Jackson ♫
Rok: 1988
Režisér: Jerry Kramer & Colin Chilvers
Producent: Dennis E. Jones & Jerry Kramer
Scénář: Michael Jackson
  • 11. 10. 1988 - premiéra ve Velké Británii
  • 10. 1. 1989 - Moonwalker vychází na videu, v prodeji (během prvních 2 měsíců prodáno více jak 600,000 kusů) překonává "The Making of Thriller".
fotky:

tapeta:


Banner

7. března 2010 v 22:18 | Roman-Jackson ♫

na http://www.imagechef.com jsem si vyrobil banner i s Michaelem

1.Kolo SONB

7. března 2010 v 10:52 | Roman-Jackson ♫
Začína 1.kolo SONB.........přihl¨lásilo se Vás poměrně dost jsem za to rád a tady jsou soutěžící:

1.Michelle

2.SiMuShKaaa

3.Soso

4.Denoulík 007

5.saba

6.Verunka

7.Lady.Jackson*

8.Teri.K

9. zuzuku

10.BarisQa¨

11.tina

Takže začněte si shánět hlásky a ten kdo první napíše že chce můj hlas tak mu ho dám....přeju všem hodně štěstí.....úzávěr bude 14.3. odpoledne...

Trička které mám s Michaelem (budu ty obrázky sem dávat postupně jak jsem je dostal)

6. března 2010 v 21:22 | Roman-Jackson
1.
Zobrazit v původní velikosti - Tričko Michael Jackson velikosti ( S, M, L, XL, XXL)

2.
Zobrazit v původní velikosti - Tričko Michael Jackson velikosti ( S, M, L, XL, XXL )

3.
Zobrazit v původní velikosti - Dětské Tričko Michael Jackson v bundě ( vel.: 146 - 164 )

4.
A to nemůžu najít fotku je to takový to černý a na tom je napsáno bíle vzpomínám na Michaela Jacksona ale anglicky a pod tím je napísáno King of Pop a na tom jsou asi nažehlovací flitry nebo co to je=)

Ceny za test pro angy

6. března 2010 v 12:16 | Roman-Jackson ♫
Diplom:
jmenovka s obrázkem:

In The Closet ke stažení

6. března 2010 v 11:23 | Roman-Jackson ♫

Chcete si stáhnout píseň In The Closet...můžete ZDE


Pár animaček z In The Closet.....=)

6. března 2010 v 0:05 | Roman-Jackson ♫
Michael_Jackson_In_The_Closet_by_li.gif in the closet michael jackson image by anigeleia

l_271614b9d1bd40bda8d4657fdf4bd9d2.gif In The Closet image by staceyYOUsee

r1y3ol.gif in the closet michael is zo zexy there image by brigit-17

New...

5. března 2010 v 17:41 | Roman-Jackson ♫
Ahoj Jak jste si všimli mám new dess avatar a klikačku a za to děkuju mému SBénku Michaelle-mise jak jste si taky všimli tak je všechno ve stylu In The Closet a taky mám novinku-animaci blogu kterou jsem si taky nechal objednat ale od mého dalšího Sbénka mjjforever....takže za ní taky moc děkuju.

Jsem se nudil=) (je to jen tak)

5. března 2010 v 16:31 | Roman-Jackson ♫

Michael v Africe

5. března 2010 v 15:45 | Roman-Jackson ♫

Michael s malým Michaelem=)

4. března 2010 v 17:25 | Roman-Jackson ♫

Michal Jackson, Thriller- Chipmunk Version

3. března 2010 v 19:19 | Roman-Jackson

1.a)pls.....b) pls.....c)plssss........2.Poslední šance....3.Zítra tu budu později...4.Další ceny za test budou....5.Hodnocení.....6.Možná přednastavím....7.Tak ahoj....!

2. března 2010 v 20:11 | Roman-Jackson ♫
1.a) Pls potřeboval bych hlásky TADY je to druhé kolo SONB a jsem tam jako Roman-Jackson (hlasuje se v anketě) děkuju moc předem..
b)Pls potřeboval bych také hlásnout v druém kole SONBlog TADY tam jsem také jako Roman-Jackson....děkuju předem... (hlasuje se v anketě)
c) Pls ještě bych potřeboval hlásnout v prvním kole SONSong TADY jsem tam jako Roman-Jackson s písní Earth song (MJ).....děkujujujuju mooooc předem (hlasuje se také v anketě)

2. Máte poslední šanci přihlásit se do SONB-soutěž o nejlepší blog: http://kralpopumichaeljackson.blog.cz/1003/prihlaska-do-sonb

3.Zítra tu budu později protože jdu hned po škole na matematickou soutěž....

4.Další ceny za test o Michaelovi budou od pozítří do soboty

5.Ty co u mě si nechali ohodnotit blog tak ty tu budou mít hodnocení příští týden protože mám prázdniny tak to budu stíhat i to samé kdo siu mě ještě objednal avatar nebo objedná......

6.Na zítřek možná přednastavím nějaké články jestli chcete........

7.Tak jo jdu si připravit učení a radši se i kouknu jestli neam ještě nějakej úkol a dnes už se asi neozvu ještě nevím a kdyby ne tak dobrou noc....a hezké sny...ahoj!


Přihláška do SONB

1. března 2010 v 15:24 | Roman-Jackson ♫
Rozhodl jsem se udělat SONB-soutěž o nejlepší blog.........pokud se chcete přihlásit tak do komentářů napište:

Přezdívku

Vás blog

O čem je blog


byl bych rád kdyby se Vás přihlásilo hodně=)........


l_ec18e28868604834b2194144f93bf8fd.gif In The Closet image by staceyYOUsee