Červen 2010

Globus

29. června 2010 v 21:09 | Roman-Jackson ♫
Ahoj dneska jsme byli v Globusu a oni tam maj německý Bravíčka tak jsem se šel podívat a měli tam úžasnej plakát z Bad je tam MJ celej a vedel toho je anglicky napsáno stýska se mi po tobě a taky tam měli bylo to teda rozdělený na A B C a v tom byli autogramy a vzadu něco napsaný a tak jsem si vzal A tam byl MJ a přemluvil jsem mamku aby mi ho koupila protože ten plaká a podpis to je neodolatelný ten podpis je skoro jako pravej=)

Pár písniček ke stažení

29. června 2010 v 14:00 | Roman-Jackson ♫
Beat it ke stažení ZDE (na stránce klikněte pravým tlačítkem stáhnout a dejte uložit cíl jako...)

You Are Not Alone ke stažení ZDE
(na stránce klikněte pravým tlačítkem stáhnout a dejte uložit cíl jako...)

A nakonec taková perlička Billie Jean (Levsky Remix) ke stažení ZDE (na stránce klikněte pravým tlačítkem stáhnout a dejte uložit cíl jako...)

Dobrá fotkaé=))))

28. června 2010 v 14:16 | Roman-Jackson ♫

Pomník Michaela Jacskona bude stát v Praze na Letné

26. června 2010 v 13:23 | Roman-Jackson ♫
Dvoumetrový pomník legendárního zpěváka Michaela Jacksona z pryskyřice z povrchovou úpravou z bronzu bude na konci léta umístěn v Praze na Letné.

 Informovala o tom v pátek autorka pomníku a akademická sochařka Daniela Kartáková.

Fanclub zpěváka Michalela Jacksona se rozhodl pustit do projektu vybudování pomníku krále popu na Letné. Tímto činem chtějí fanoušci vzdát svému idolu hold. "Nápad na vytvoření pomníku se zrodil v loňském roce z podnětu fanoušků a zapojilo se do něj také Muzeum pověstí a strašidel. Myslím si, že M.J. byl taková ikona, na kterou by se po jeho smrti nemělo zapomenout," uvedla Helena Babická z muzea.

Michael Jackson - pomník na Letné
Dvoumetrový pomník je dílem akademické sochařky Daniely Kartákové, která je sama velkou fanynkou Jacksona. "Myslím si, že Michael Jackson zůstal po své smrti nepochopen a to umělce vždy inspiruje. Pomník bude vysoký asi dva metry a bude se skládat z busty, jež bude umístěna asi na 120 centimetrů vysokém podstavci," sdělila agentuře Mediafax Kartáková. Ten bude připomíná římský sloup a po jeho obvodu budou znározněny určité výjevy ze zpěvákova života.

Pomník bude doplněn štítkem s poselstvím: "Když chcete změnit svět, začněte u sebe." Předpokládané datum odhalení by mělo být 29. srpna. "Chtěli bychom pomník odhalit v den nedožitých 52. narozenin Michaela Jacskona. Zároveň také jednáme s jeho rodinou a doufáme, že by někdo z rodiny mohl na odhalení přijet," upřesnila Babická.

PS:Aspoň jednou se tam budu chtít jet podívat!


Michael Jackson Ben-krása

26. června 2010 v 12:09 | Roman-Jackson ♫

Slibovaný ohňostroj s MJ -Heal the World (vybral jsem to nej a ono je tady to pro mě super a kdž tam hraje heal the world tak snad se vám to bude líbit a nebudete tu zbytečně )

25. června 2010 v 23:58 | Roman-Jackson ♫
Když kliknete na celý článek tak tam to vše je!a nebrečte=) no i když tomu asi nezabráníte=(

Konec(1 rok od smrti )

25. června 2010 v 20:01 | Roman-Jackson ♫
Tak a je konec bylo tu docela dost lidí ale mrzí mě od Vás že jste moc nepsali koemnty no.....a nezapomeňte ten kdo může tak ať přijde o půlnoci na ohňostroj s MJ=).


Foto 0.2 (1 rok od srmti Michaela)

25. června 2010 v 19:54 | Roman-Jackson ♫


Zvolte nejlepší fotku(1 rok od smrti)

25. června 2010 v 19:45 | Roman-Jackson ♫
1.

2.

3.

4.

5.

hlasujte v anketě uvnitř v článku

Změna času

25. června 2010 v 19:42 | Roman-Jackson ♫

Změna času akce potrvá jen do 20:00!!!Bleskovka o avatar (1 rok od smrti Michaela)

25. června 2010 v 19:27 | Roman-Jackson ♫
1.Ahoj
2.Líbí se Ti tu
3.Budeš tu až do konce
4.Co se ti tu zatím nejvíc líbilo
5.Jak Ti dnes je
6.Co nebo koho chceš na avatar
7.Užij si to tu a zatím ahojFotky ze dne kdy MJ umřel(1 rok od smrti)

25. června 2010 v 19:09 | Roman-Jackson ♫
Vzpomínka na Jacksona na hudebním divadle Apollo v New Yorku (25. června 2009)
Milujeme Tě. Odpočívej v pokoji, Michaeli, hlásí cedule Jacksonova fanouška (25. června 2009)
Fanynka Michaela Jacksona před univerzitní nemocnicí v Los Angeles, kam zpěváka záchranáři převezli (25. června 2009)
Fanynky Michaela Jacksona před univerzitní nemocnicí v Los Angeles, kam zpěváka záchranáři převezli (25. června 2009)
Sanitka odvážející Michaela Jacksona z jeho rezidence (25. června 2009)
Policie uzavřela okolí kliniky CLA v kalifornském Los Angeles poté, co média zveřejnila informaci o Jacksonově smrti
Sedmiletý Ryan Mossell pokládá květinu před branou Jacksonovy rezidence (25. června 2009)
Lidé před Jacksonovou rezidencí (25. června 2009)
Policisté před Jacksonovou rezidencí (25. června 2009)
Plačící fanynka Michaela Jacksona před univerzitní nemocnicí v Los Angeles (25. června 2009)
Fanoušci Michaela Jacksona na newyorském Times Square (25. června 2009)
Univerzitní nemocnice v Los Angeles, do níž Jacksona převezli (25. června 2009)
Věnce na Jacksonově domě (25. června 2009)
Zhroucená fanynka u kliniky UCLA v kalifornském Los Angeles
Fanynky Michaela Jacksona před univerzitní nemocnicí v Los Angeles, kam zpěváka záchranáři převezli (25. června 2009)


Michaela odváží=( (1.rok od smrti)

25. června 2010 v 19:03 | Roman-Jackson ♫


Kdo?(1 rok od smrti)

25. června 2010 v 18:52 | Roman-Jackson ♫
Je tu taková otázka kdo má rád (í víc) Michaela Jacksona ať napíše do komentářů svou pezdívku nebo jméno to je jedno tak honem ať nás je co nejvíc já se samozdřejmně taky zaisuju=)!

Foto 0.1 ( 1 rok od srmti Michaela)

25. června 2010 v 18:48 | Roman-Jackson ♫

Začínáme(1 rok od smrti)

25. června 2010 v 18:45 | Roman-Jackson ♫
Ahoj tak začínáme nechci říkat s párty ale prost dnes jak víte už je to rok do tragické událosi s MJ a proto i jsem udělal tuto věc k výročí jednoho roku bude tu spousta fotek viděí taky nějaká ta soutěž a zajímavosti tak jdeme na to.

VÝROČÍ: Král popu zemřel přesně před rokem

25. června 2010 v 14:20 | Roman-Jackson ♫
Michael Jackson

Lidé si připomínají rod od smrti popového krále.

Fanoušci po celém světě si dnes připomínají první výročí smrti Michaela Jacksona.

Je tomu přesně rok, co náhle zahynul americký zpěvák Michael Jackson. V Los Angeles se chystají položit květiny a dárky na jeho hrob, v Londýně mu bude odhalena pamětní deska a v Tokiu dostane hrstka obdivovatelů možnost přespat v jeho muzeu. Vzpomínat se bude i v Praze.

 Na počest krále popu se nekoná žádný velkolepý vzpomínkový koncert. Uctění jeho památky se nese ve znamení drobných pietních akcí. Kromě Los Angeles se lidé sejdou také například v newyorském divadle Apollo, kde Michael Jackson začínal se svými sourozenci ve skupině Jackson 5, nebo v londýnském divadle Lyric, kde mu bude odhalena pamětní deska.

Menší spontánní akce i hromadná taneční vystoupení se podle agentury AP chystají po celém světě od Manily až po Manhattan v New Yorku. Tancem se chystají zavzpomínat například filipínští vězni, kteří se v roce 2007 stali senzací na internetu odvážným nastudováním choreografie k písni thriller. Odpoledne si Jacksonovu památku připomenou i jeho fanoušci na Václavském a Staroměstském náměstí v Praze.

PROFIL: Král popu Michael Jackson

Legendární zpěvák Michael Jackson se během svého života dostal na úplný vrchol slávy, ale i na okraj společnosti: muž, který dal tanci měsíční chůzi, byl souzen za zneužívání malého chlapce. Od Jacksonovy náhlé smrti uplyne v pátek přesně rok.

Americký popový zpěvák a skladatel Michael Jackson se narodil 29. srpna 1958 v Gary ve státě Indiana. Do světa showbyznysu se dostal už jako dítě, když se v roce 1964 přidal ke svým sourozencům a společně vytvořili formaci zvanou The Jackson 5. První společnou desku vydali v roce 1969, v Michaelových 12 letech. Ten se ale stále více začínal věnovat sólové kariéře a s bratry vystoupil naposledy v roce 1984.

Svou první sólovou desku Off the Wall vydal Michael Jackson roku 1979. V roce 1982 následovalo dnes již legendární album Thriller, které se stalo nejprodávanějším albem zpěvákovy kariéry. Následovala alba Bad, Dangerous, History, Blood on the Dance Floor a Invincible

Jackson se proslavil nejen hudbou, ale zároveň svou touhou po změně vizáže a své tmavé pleti, kvůli níž podstoupil řadu plastických operací, které však většinou popíral. Poprvé se do rukou plastických chirurgů dostal v roce 1979, když si zlomil nos. Ten mu lékaři upravili, ovšem v roce 1984 si nechal noc opravit znovu. Roku 1987 si zase nechal vytvořit dolíček na bradě. Jackson údajně trpěl onemocněním kůže, při kterém dochází k výpadkům pigmentu a jež se projevuje bílými skvrnami. Tyto skvrny se Jackson snažil zakrýt tmavým makeupem, který zhruba roku 1986 změnil na světlý.

Jackson byl dvakrát ženatý. Poprvé s dcerou Elvise Presleyho Lisou Marií Presleyovou a podruhé se zdravotní sestrou Debbie Roweovou, se kterou měl dvě děti. Jackson však měl ještě jednoho potomka, jehož matku se mu před veřejností podařilo zamlčet.

Jacksonova kariéra, kterou začal jako šestiletý chlapec, byla přerušena v roce 2003, kdy byl obviněn ze zneužívání čtrnáctiletého chlapce. Čtyřměsíční soud v roce 2005 ho v plném rozsahu zprostil viny, od té doby ale žil v ústraní

Michael Jackson zemřel 25. června v Los Angeles na zástavu srdce. Jeho smrt podle patologické zprávy zapříčinilo anestetikum propofol, které užíval proti nespavosti.

Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.


PS: =( je to hrozné že už je to rok strašně to uteklo=( né všechno z toho co tn.nova napsala je pravda třeba s tima plastikama si myslím že né všechno je pravda ale dnes je oprabdu hrozný den když si řeknu smrt nebo nco okolo toho=( MJ mi bude chybět vždycky!=(

Making Of Ghosts

24. června 2010 v 19:58 | Roman-Jackson ♫

Změna!!!!!!!!!!!!

24. června 2010 v 12:30 | Roman-Jackson ♫
Ahojte takže zítra je to výroči od s***i Michaela a já mám zítra trénign a končí mi až v 18:30 tak kvůli tomu začneme o čtvrt hodinky pozdjěš takže v 18:45 budu se na Vás moc těšit a už mám něco připraveného ale zíra máme ředitelské volno=)) takže můžu připravoat dopoledne!=)

Aukce dosud nezveřejněných fotek

24. června 2010 v 12:27 | Roman-Jackson ♫
V prosinci 2010 společnost Pierre Bergé & Associés organizuje aukci 12ti portétů Michael Jackson z roku 1999 z díla francouzského fotografa Arna Baniho. V říjnu bude zveřejněný katalog čtyřech různých sérií, které vytvořil ve spolupráci s módními specialisty Yves Saint Laurent, François Lesage, Topolino, Seb Bascle, Frédérique Lorca a dalšími, původně pro obal Invincible. Na aukci budou nabídnuty ty portréty, které vybral Michael Jackson. Vyvolávací cena bude € 1 000 (
cca 25 000 Kč) za portrét. Zároveň bude dražených i 700 snímků z celého focení.jsou uplně peckovýýýýý


Děti Michaela Jacksona (†50) půjdou poprvé do školy

23. června 2010 v 21:47 | Roman-Jackson ♫
Po létech strávených za ochrannou zdí vyrazí do normálního světa! Děti vloni zemřelého krále popu Michaela Jacksona (†50) půjdou poprvé do školy.

Jejich babička Katherine Jackson (80) potvrdila, že Princovi (13), Paris (12) a Blanketovi (8) dopřeje život, jaký vedou jiné děti v jejich věku. "Vždyť ani nemají žádné kamarády. V září půjdou všichni do normální školy," uvedla žena, která se po smrti svého syna o děti stará. Až dosud všichni tři Jacksonovi potomci byli vyučováni doma.

Zpěvák se vždy snažil držet své tři děti z dosahu médií. Teprve nedávno uniklo na server Youtube.com video, kde si děti hrají a tančí. O jejich životě a výchově se jinak mnoho neví.

Michael Jackson zemřel minulý
rok v červnu na selhání srdce po předávkování léky. Jeho dvě starší děti, třináctiletý Michael a Paris, vystoupily na veřejnosti v únoru při předávání cen v Los Angeles. Na jevišti poděkovaly jménem svého otce za posmrtně udělenou cenu Grammy za celoživotní dílo. Spekulovalo se, že při vystoupení byly děti pod vlivem léků. Jacksonovy děti nyní vychovává jejich devětasedmdesátiletá babička Katherine Jacksonová.

Už....

22. června 2010 v 20:03 | Roman-Jackson ♫
Tak už za chvíli na Primě první část dokumentu o MJ tak koukejte! Já samo taky budu koukat ale určitě to bude smutný podle toho jak se to jmenuje no=(........ tak zatim a pak napište jak se Vám to líbilo já taky napíšu.

Kupte si....

21. června 2010 v 16:07 | Roman-Jackson ♫
Ahoj takže chci Vám napsat abyste si koupili časopis Pocorn protože je tam přes dvě stránky plakát s Michaelem je z období Bad,červenej a je uplně supeer!!!
pop
a a ještě něco za dva dny vychází nové bravíčko a tam bude článek o Michaelovi (že už je to rok)+ plakát s Michaelem takže si ho určitě kupte já si ho taky pak koupím a sehnal jsem i fotku:
bravo
na ten plakát se těším nejvíc mi udělali radost jak Popcorn tak bravíčko a hned jak uvidíte tohleto bravíčko tak si ho kupte no ale to sami poznáte že je to MJ.

Dne 25.6.

16. června 2010 v 16:15 | Roman-Jackson ♫
Dne 25.6. to bude už rok od smrti MJ  ten čas strašně letí.Proto chci udělat takovou výroční nechci tomu říkat párty protože to oprabdu párty nebude ale nwm jak to nazvat asi normálně-Rok od smrti.Bude se to konat 25.6. 2010 od 18:30 do 20:30 a potom sem přijďte přesně o půnoci kdo bude moct pls přemluvte rodiče že jenom o půlnoci jsem potřebujete na 10 minut protože přesně o plnoci tu bude rozlučkový ohňostroj kde budou i písničky s MJ a bylo by nej aby ho viděli aspoň ti všichni co bylo napárty a aby jste ho viděli o té půlnoci a né pak druhý den.

Pls napište kdo přijde na tu párty a potom až budete to vědět na stopro kdo přijde o půlnoci. Program tu budete mít do konce týdne.


Vyhodnocení tajné kontroly Sbéé

12. června 2010 v 12:26 | Roman-Jackson ♫
Zapsali se nemažu:
Michelle
Loui
Soso
michelle a meginka
BarisQa
Terysekk♥♥ (Terušš)
Angie
pipulinkaMJ
Anet.k
Verunka-jen jestli si mně nechá ona
mjjforever
Darela
saska's love Michael Jackson
Kika
Lady-pop (Smooth-Annie)
Tér*
Denise
emma
Wina
Janet... Child ♥
Wisenqa*Jackson* (Wiss)

Nezapsali se nemažu:
Lady.Jackson*-nechci jí ztratit je to skvělé SBéé
Christina Jackson-nemůže se dostat na můj blog jenom někdy
"Baby Driver" Sajina -né vždycky se nempže dostat na blog a koc dobře si s ní rozumím
SiMuShKaaa-pozastavený blog
zuzuku-pozastavený blog
saba-pozastavený blog
KaceNNka-suproví SBéééé
MissCroft-pozastavený blog
Majka-je to dobré SBéé

Nezapsali se bohužel mažu:
Jackson-fan
danusska74 -sice má pozastavený blog ale už moc dlouho
Jackson-Adishek
Lenušik
Blanket Jackson (Kika)
Jana a Saša
Janasek
angy
Peta
plastic
miselka
Blanket xoxO*
Tina
Jacksinka Paris Jackson
Naomi*
Nikii
HanisShka
michael-jackson005
miminko116
Amelka
Parry=*
Pariska=)
Roli

Je mi líto že jsem Vás musel smazat tolik,pokud se sem ozvete a napíšete že chcete být dále SBéé tak si to ještě možná rozmyslím.

Billie Jean

12. června 2010 v 11:58 | Roman-Jackson ♫


videoklip:

Victory Tour:

Bad Tour:

Dangerous Tour:

HIstory Tour:
Invincible:

Já jako Michael Jackson (po druhé,po třetí)

6. června 2010 v 13:05 | Roman-Jackson ♫Michael.Jackson 1993 Dangerous (ještě původní tanec)

5. června 2010 v 18:47 | Roman-Jackson ♫


tady je pro jistotu ten novější(do komentíků napište který se vám líbí víc mě teda spíš ten druhý):Liberian Girl From The Block(Michael Jackson vs Jennifer Lo)

5. června 2010 v 15:42 | Roman-Jackson ♫
není to špatný ale originál je originál no tady ho i máte:


Michael Jackson-Stranger In moscow, HIStory tour

5. června 2010 v 14:20 | Roman-Jackson ♫

Ahoj

5. června 2010 v 9:25 | Roman-Jackson ♫
Ahojky jakpak se máte já docela dobře chci se omluvit že jsem nic nepřidával ale nebyl pořádně čas dneska ady bude celekem dost článků ale většina přednastavených protože jdu dnes i na narozky a ted si jdu objednat desing.=)