Červenec 2010

Rodney Jerkins vydá nové album Michaela Jacksona---supeeeeer

29. července 2010 v 18:44 | Roman-Jackson ♫
Producent Rodney "Dark Child" Jerkins spolupracoval s Michaelem na albu Invincible (2001) a z tohoto období má spoustu nevydaných písní. Rodney řekl, že ho čeká ještě spoustu vyřizování, ale album určitě vyjde. Také dodal, že ho Michael hodně naučil a spolupráci s ním bere jako požehnání.
plakát

Průběžné výsledky (k vyber písničku)

28. července 2010 v 11:44 | Roman-Jackson ♫
bn
(možná se divíte že jsou tam siluety ale to je schválně abyste nevěděli jaká píseň má jaký počet hlasů a ani když to vezmete po pořadě tak to nezjistíte protože je to rozházené)

tak a teď k tim výsledků co zatím jsou takže: JE JASNÉ ŽE 5.SILUETA MÁ NEJVÍCE HLASŮ,NEJMÉNĚ DRUHÁ NO ALE KDYŽ BUDETE HLASOVAT TAK TO MŮŽETE VŠECHNO ZMĚNIT CO KDYŽ PÁVĚ VAŠE FAVORITNÍ PÍSNIČKA SE UKRÝVÁ V TÉ DRUHÉ SILUETĚ NEBO TŘEBA V TÉ ČTVRTÉ SE DVACETI HLASY NO HLASUJTE HLASUJE(PROSÍÍÍMMM)=).

POSTUP JAK HLASOVAT:

Vlevo v menu,uplně nahoře je ZPRÁVA AUTOROVI tam je *TEXT ZPRÁVY tam napíšete píseň číslo 1,2,3....(podle toho pro kterou hlasujete) a napíšete tam počet bodů maximálně můžete dát sto za den a když třeba se budete rozhodovat mezi dvouma písněma tak dáte jedné padesát a druhé taky to je jednoduché pak druhý den můžete dát dalších sto,potom je tam napsáno *OD tak tam napíšete svou přezdívku.Tak to je celý postup!
PS:hlasování ukončím 1.srpna bu'd odpoledne nebo večer to ještě napíšu tak HLASUJTEEEE!

HLASOVAT MŮŽETE PRO:
1. Human Nature
2.Childhood
3. I Just Can't Stop Loving You
4.Billie Jean
5.Scream
6.Heal The World

MJ má nasobě tričko s MJ=)

26. července 2010 v 16:49 | Roman-Jackson ♫

This Is It - The Way You Make Me Feel

26. července 2010 v 10:16 | Roman-Jackson ♫

Hezů fotka ze Scream=D

25. července 2010 v 22:03 | Roman-Jackson ♫

13 měsíců

25. července 2010 v 20:03 | Roman-Jackson ♫
Ahojec lidi tak dneska už je to 13 ěsíců od smrti krále popu i krále hudby,krále tance prostě KING OF WORLD....JE TO HROZNÝ JAK TO UTÍKÁ A VŠECHNO=(((( TADY JSEM mjOVI NĚCO VYROBIL TAKOU MALIČKSOT...:
=(

Rock With You-Michael Jackson (music)

24. července 2010 v 14:59 | Roman-Jackson ♫

Beat It Michael Jackson (Chipmunks)

23. července 2010 v 11:28 | Roman-Jackson

Katherine Jackson: "Michael vás tolik miloval!"

22. července 2010 v 14:02 | Roman-Jackson ♫
I rok po své smrti se Michael Jackson stal Absolutním vítězem a Zpěvákem roku v Bravo anketě Zlatý Otto!


Michaelova maminka nikdy nepřijímá novináře: "Pro Bravo jsem udělala výjimku, protože vím, že jste byli k Michaelovi vždycky fér! Spousta lidí si nebyla vědoma toho, jak báječný můj syn byl. Byl to nejmilejší člověk na světě! Měl toho tolik co nabídnout! Ale plno lidí ho chtělo zničit. Nevím proč, ale částečně se jim to podařilo... Michael mi chybí každý den a svým dětem samozřejmě taky!"

"Já jako máma jsem ho vždycky viděla jako malého kluka, s jeho typickým úsměvem. Byl úplně jiný, než jak ho popisovala média. Jeho srdce bylo plné lásky a vždy měl jenom dobré úmysly, což se bohužel mnohokrát v životě obrátilo proti němu. Milovala jsem všechny jeho písně a Michael miloval nade všechno na světě svoje fanoušky. To, že byl obdivovaný, nebral nikdy jako samozřejmost! Vážil si toho a láska jeho fanoušků mu dávala sílu jít dál ve chvílích, kdy mu nebylo nejlíp. Je krásné vidět, že Michaelovi fanoušci na něj nezapomněli. Moc vám všem za Michaela děkujeme!"
zdroj:Bravo.cz

Zvolte píseň blogu která tu bude 5 a půl měsíce (od sprna)

21. července 2010 v 15:52 | Roman-Jackson ♫
1. Human Nature

2.Childhood

3. I Just Can't Stop Loving You

4.Billie Jean

5.Scream

6.

animated music divider

POSTUP JAK HLASOVAT:

Vlevo v menu,uplně nahoře je ZPRÁVA AUTOROVI tam je *TEXT ZPRÁVY tam napíšete píseň číslo 1,2,3....(podle toho pro kterou hlasujete) a napíšete tam počet bodů maximálně můžete dát sto za den a když třeba se budete rozhodovat mezi dvouma písněma tak dáte jedné padesát a druhé taky to je jednoduché pak druhý den můžete dát dalších sto,potom je tam napsáno *OD tak tam napíšete svou přezdívku.Tak to je celý postup!
PS:hlasování ukončím 5.srpna bu'd odpoledne nebo večer to ještě napíšu tak HLASUJTEEEE!

Sako na Billie Jean

20. července 2010 v 19:49 | Roman-Jackson ♫

Kupte si vlastního Michaela Jacksona a přispějte tak na pomník

19. července 2010 v 12:37 | Roman-Jackson ♫
Zakoupením odlitku plastiky Michela Jacksona (autor Kristán Cubera) přispějete na stavbu pomníku Michaela Jacksona. Snadná instalace na zeď, decentní a originální dekorace.
Jeden hřebík a trocha akrylátováho tmelu a Michael Jackson na vás bude shlížet ze zdi Vašeho pokoje.Odlitek originální plastiky zakarpatského umělce Kristiána Cubery je jedním ze způsobů, jak můžete podpořit stavbu památníku Michaela Jacksna v Praze.
ObrazekObrazek

Distribuci plastiky zajišťuje Marek Slováček, email: markever@seznam.cz


Sbíkra peněz na památník

19. července 2010 v 9:38 | Roman-Jackson ♫
Našel jsem stránku kde můžete sledovat kolik se příspívá na pomník který má být v Praze je to TADY  taky bych přispěl ale když vidim kolik tam ty lidi dávaj tak to nejde=).Taky jsem k tomu našel oficiální stránku taky podle ní jsem to našel a ta je TADY .

Pomník Michaela Jacksona bude stát v Praze na Letné aktualizováno

Jsem tu!!!

18. července 2010 v 11:51 | Roman-Jackson ♫
Ahojky tak v noci jsme přijeli a jsem rád že jsem na PC a na blogu a na fejsu no dovolená upe superrrr i jsem si přivezl něco s MJ -tričko kde je jako z filmu Moonwalker,červený polšář kde je MJ jak ohlašoval svůj comeback a je tam napsáno Michael jackson 1958-2009 a hrníček s MJ kde je z History takže uplně super a na pláži i dvakrát hráli jeho písničky a uplně bomba měli tam i ještě jeden hrníček i dvoje sirky s MJ...no a jinak všechno bomba moře poslední dny uplně bájo(bylo teplý) a jinak nwm co dál no bylo to upe super tak jo já jsem zatim u babičky tak až budu doma tak oběhnu SB ale jen jestli mmi půjde stránka protože než jsem jel na dovolenou tak se mi objevila jen čená stránka ale tady u babičky ne jen doma tak jo tak zatííím.

Dirty Diana

15. července 2010 v 22:14 | Roman-Jackson ♫Foto

7. července 2010 v 15:00 | Roman-Jackson ♫

PaPa

4. července 2010 v 22:11 | Roman-Jackson ♫
Ahojec takže zítra jedu do chorvatska a vrátím se až 17.července tak se tu mějte možná nějaké články přednstavím no uvidim tak se tu mějte a AHOJ!

wooooooow

1. července 2010 v 12:14 | Roman-Jackson ♫