Srpen 2010

VŠECHNO NEJLEPŠÍ

29. srpna 2010 v 14:00 | Roman-Jackson ♫
Je jasný že všichni víte co je dnes za den dnes by MJ oslavil 52.narozeniny....je mi strašně moc líto že umřel byl to nejlepší člověk planety a vždycky bude to on zmněil dějiny hudby a tance....I Love You Michael!


Soudce stanovil termín předběžného slyšení s Jacksonovým lékařem na leden

27. srpna 2010 v 13:15 | Roman-Jackson ♫
Soudce v Los Angeles stanovil v pondělí termín předběžného slyšení s lékařem Conradem Murrayem, který čelí obvinění z neúmyslného zabití zpěváka Michaela Jacksona, na 4. ledna 2011. Informuje o tom agentura Reuters.
Sedmapadesátiletý kardiolog Murray se přiznal, že Jacksonovi podal smrtící dávku anestetika propofol. Ten zpěvákovi podle obžaloby předepisoval proto, aby se popový král mohl vrátit na světová podia. Pitva v Jacksonově těle ale prokázala i další léky - midazolam, diazepam, lidokain, efedrin a lorazepam.
Osobní Jacksonův lékař však u soudu několikrát zopakoval, že se cítí nevinen. Jeho obhájci chtějí soudu předložit staré videozáběry Michaela Jacksona, které dokazují, že hudebník byl na lécích závislý více než 17 let.
Předběžné slyšení umožní jak obžalobě, tak obhajobě, aby mohly představit detaily případu. Soudce pak rozhodne, zda existuje dostatek důkazů a materiálů k zahájení procesu.
Pokud bude Murray usvědčen, hrozí mu až čtyři roky vězení.
Michael Jackson zemřel 25. června 2009 ve věku 50 let. Doktor Murray, který má svou kardiologickou ordinaci v texaském Houstonu, se Jacksonovým osobním lékařem stal v květnu 2009.
Soudce v červnu vynesl kontroverzní verdikt, podle nějž smí Murray pokračovat ve své lékařské praxi, protože nemá v tomto případě oprávnění k pozastavení jeho lékařské licence.

14.měsíců

25. srpna 2010 v 14:32 | Roman-Jackson ♫
Ahoj dneska je 25.srpna a to znamená že už je to 14.měsíců co tu MJ mezi námi není je to hrozné jak to utíká=(((( Ale na Michaela budu vzpomínat pořád je to ten nejlepší zpěvák,člověk na světě=( I Love You Michael..............

bez

Michael Jackson by Carlo Riley

25. srpna 2010 v 10:34 | Roman-Jackson ♫

Hezů fotečka

22. srpna 2010 v 12:13 | Roman-Jackson ♫Michaelovi rodiče se rozvádějí...=(((((((( to je hrůůůůza a vůbec se mi nelíbí ta jeho náhrada=((((

21. srpna 2010 v 13:02 | Roman-Jackson ♫
Joseph a Katherine Jackson se po 61 letech manželství rozhodli, že přistoupí k rozvodu. Katherine se během k rozvodu už dvakrát chystala, ovšem to v době, kdy zjistila, že její muž má aféry s jinými ženami nebo, že má nemanželské dítě. Oba momentálně žijí odděleně, Katherine s dětmi v Encinu, Joe v Las Vegas. Joe si dokonce za Katherinu našel náhradu, kterou s sebou vodí na různé akce, kde se vzdává pocta jeho zesnulému synovi...


Michael Jackson // Infinity

20. srpna 2010 v 22:09 | Roman-Jackson ♫


V počítačové hře s Jacksonem budete moci tancovat a zpívat jako on

20. srpna 2010 v 12:54 | Roman-Jackson ♫
Los Angeles - Všichni fanoušci, kterým chybí americký zpěvák Michael Jackson, dostanou brzy novou možnost si ho připomenout - a třeba si i zazpívat a zatancovat jako on. Má jim to umožnit počítačová hra, kterou chystá firma Ubisoft, napsala agentura AP
Michael Jackson během vystoupení na Super Bowl v Pasadeně v roce 1993.
Hra s názvem Michael Jackson The Experience bude obsahovat takové hity zesnulého Jacksona, jako Bad, Beat It či Billie Jean. Její vydání se plánuje na letošní rok a dostupná bude pro Xbox 360, PlayStation 3 a Wii, stejně jako pro herní konzole Nintendo DS a PlayStation Portable.
Michael Jackson The Experience bude jednou z prvních her využívajících nový systém Kinect and Move pro Xbox 360 a PlayStation 3 rozpoznávající pohyb.

PS:Tu hru až vyjde chci ale nemám playstation 3 ani nic z toho=(

New figurky s MJ

17. srpna 2010 v 19:45 | Roman-Jackson ♫


MichaelJackson

Die Michael Jackson Dokumentation (CZ titulky)

16. srpna 2010 v 11:57 | Roman-Jackson ♫
Ohňostroj, který rozzáří Prahu! (to bych chtěl být u toho až k tomu budou ještě hrát MJ)

15. srpna 2010 v 22:14 | Roman-Jackson ♫

Oblohu nad Prahou rozzáří hvězdy světové pop music! Metropole zažije 27. srpna 2010 již druhý ročník unikátního festivalu Pyro Music Laser Fest, tentokrát na motivy hitů Led Zeppelin či Michaela Jacksona! Návštěvníci dostihového závodiště ve Velké Chuchli se mohou těšit na nevídanou skladbu laserových efektů, ohňostrojů a melodií světových hitů. Odpolední hudební zábavu zajistí skvělé kapely Děda Mládek Illegal Band, Kryštof či formace Xindl X!Do Chuchle na ohňostroje? Určitě, ale přijeďte radši vlakem!
Letošní ročník Pyro Music Laser Festu slibuje ještě velkolepější a výpravnější podívanou! Té bude předcházet tradiční festivalové městečko, které své brány otevře již ve 14 hodin, aby byla zajištěna možnost plynulého příjezdu.

"Očekáváme až 15 tisíc návštěvníků, protože program chystáme opravdu mimořádný," řekla Květa Havelková, marketingová manažerka pořádající společnosti JVS Group, a zároveň doporučila, protože v místě bude k dispozici 2500 parkovacích míst, aby návštěvníci před individuální automobilovou dopravou upřednostnili cestu vlakem ze Smíchovského nádraží. Odtud budou v rámci MHD jezdit spoje každých 20 minut a cesta do stanice přímo u chuchelského závodiště potrvá pouhých 5 minut! Od 20.30 hodin čekají návštěvníky čtyři velké ohňostroje a dvě laserové show. A jak takový ohňostroj vzniká?

Ohňostroj: To jsou i roky práce s dokonalou přesností!
Každý pyrotechnický efekt je adrenalinový v tom, že jeho cena je tak vysoká, že není možné si ho pokaždé předem zkusit. Design ohňostroje může v hlavě designéra uzrávat několik měsíců i let, na dílně se pak připravuje řádově v týdnech a na lokaci třeba jediný den. Výsledný efekt vždy vychází ze specifika lokace, prostoru a času k přípravě. Na akci bude použita téměř tuna pyrotechnického materiálu. Přičteme-li k tomu odpalovací prostředky a různé konstrukce, mluvíme již o hmotnosti 10 tun a více.

Nejdražší videoklip natočil Michael Jackson, Madonna je mu v patách(snad ho nedožene no podle mně se jí to nepovede)

15. srpna 2010 v 17:48 | Roman-Jackson ♫
Peníze se dnes utrácejí za všechno možné. Za auta, jachty, drahé dovolené. A také za hudební videoklipy. Sedm těch nejdražších jsme našli.

7. Mariah Carey - Heartbreaker-Klip vyšel tvůrce na 2,5 milionu dolarů

6. MC Hammer - Too Legit to Quit-Klip také vyšel na 2,5 milionu dolarů

5. Puff Daddy - Victory-Klip vyšel na 2,7 milionu dolaru

4. Madonna - Bedtime Story-Klip vyšel na 5 milionu dolarů

3. Madonna - Express Yourself-Klip vyšel také na 5 milionu dolaru

2. Madonna - Die Another Day-Klip vyšel na 6,1 milionu dolaru

Michael Jackson, Janet Jackson - Scream-Klip vyšel na 7 milionu dolarů


Můžete se tam i kouknout na ty videoklipy a hlasovat: Který videoklip byl podle vás jen vyhození peněz? a taky si o těch videoklipech něco přečíst.


Usher vzpomíná na Michaela

15. srpna 2010 v 16:43 | Roman-Jackson ♫
Zpěvák Usher promluvil na CNN o svém životě a také o tom, jak ho ranila zpráva o smrti Michaela. Je všeoběcně známo, že Usher byl Michaelův velký fanoušek. Usher také mluvil o radách, které mu Michael dal. "Řekl mi: buď si vědom historie, nenechej se pohltit jen přítomným okamžikem. Chápej, že každý okamžik je jen kousek v mozaice historie a tak bys k tomu měl přistupovat."


Dvě fotky MJ a Usher

Usher a MJ+tílko(který je uplně suproví) =):


MJ,Usher aještě s nima asi myslím že je to Mariah carey:

Jackson se bál lidí: Schovával se v tajném tunelu (nwm co je na tom pravdy)

15. srpna 2010 v 13:10 | Roman-Jackson ♫
Yvie Burnet, hlasová trenérka, říká, že Jackson byl "nejnevychovanější celebrita", se kterou kdy pracovala. Dokonce si dal postavit podzemní tunel, aby s nikým nemusel mluvit.
"Je to už docela dávno, ale dobře si pamatuji, že když jsem pracovala s Michaelem Jacksonem, dal si postavit tunel mezi jevištěm a šatnou. Prostě vždycky zalezl do svého velkého bílého tunelu, aby se nám vyhnul," řekla Burnet reportérům listu Metro.

"Měl naprosto příšerné způsoby. Když jsme ho šli třeba pozdravit, neřekl ani slovo, nemluvil ani s členy týmu, kteří byli hned vedle něj," dodala.
Jacksonova až směšná a přehnaná touha po soukromí je možná pochopitelnější, když si uvědomíme, že byl osmým z deseti dětí a na jevišti vystupoval už od šesti let. Času a místa pro sebe tedy moc neměl.
=)=)

Fanoušci se mohou těšit na vzpomínkový koncert

13. srpna 2010 v 11:40 | Roman-Jackson ♫
Michael Jackson
Nedožité 52. narozeniny Michaela Jacksona si jeho příznivci připomenou 29. srpna na koncertě v pražském Divadle Hybernia.
Na vzpomínkovém koncertu vystoupí například finalista soutěže Česko Slovenská SuperStar Jan Bendig a několik imitátorů "popového krále". Na Jacksonovu hudbu zatančí také mažoretky zvané Bambulky - důchodkyně z domova pro seniory v Ostravě. ČTK to dnes řekla sochařka Daniela Kartáková, která připravuje zpěvákovu sochu, jež bude umístěna v Letenských sadech.

Jacksonova Busta
Jacksonova busta a její autorka Daniela Kartáková
Foto: ČTK

Jacksonovi fanoušci chtějí památník svému idolu instalovat do dne jeho nedožitých narozenin. Kdy přesně tak učiní, však úzkostlivě tají. "Počítáme s tím, ale neprozradíme, který den a za jakých okolností," prohlásila Kartáková. Ctitelé loni zesnulé popové ikony se totiž obávají, že by se jim v instalaci sochy mohli pokusit zabránit odpůrci jejich snah. Proti záměru postavit památník totiž protestují někteří umělci a tisíce lidí na internetu.

Památník vyrobený z pryskyřice s povrchovou úpravou imitující bronz bude asi dva metry vysoký. Horní část má tvořit zpěvákova busta, dolní část o výšce přibližně 120 centimetrů ozdobí reliéfy znázorňující významné okamžiky z Jacksonova života. Inspiraci pro jeho podobu poskytly oslavné sloupy starověkých římských císařů.

Michael Jackson Dangerous Live In Germany 1999

12. srpna 2010 v 11:23 | Roman-Jackson ♫

Kalendáře na rok 2011

11. srpna 2010 v 16:35 | Roman-Jackson ♫
neoficiální:
detail produktu
Rozměr kalendáře: 40cm x 30cm
 Objednat můžete 
ZDE

tady ještě jeden ale nevím jestli je oficiální:
NK11 Michael Jackson CURE PINK
Objednat můžete ZDE

Michael Jackson - This Is It End Credits

11. srpna 2010 v 12:22 | Roman-Jackson ♫

Poznávačky za ceny

10. srpna 2010 v 22:23 | Roman-Jackson ♫
A) za diplom-Z jakého videoklipu je fotka:

B) za avatar-z jakého turné je fotka:

C) za kalendář-s kým je to MJ na fotce:

Kdo che třeba jen avatar tak napíše jenom ten o avatar nebo třeba jen o diplom a kalendář a nebo můžete tipnout všechny tři a pod to napište co na ty ceny chcete=) jo a komentáře jsou moderovanééé=)

New

10. srpna 2010 v 16:10 | Roman-Jackson ♫
Ahoj tak dneska jsme byli ve městě (v našem) a já chtěl do jednoho obchodu páč tam mají černej klobouk tak jsme se šli podívat jestliho ještě mají a kdyžtak ho koupíme páč na vystupování ám ale potřebuju lepší no měli ho tam tak jsme ho vzali a pak jsme se v tom samim obchodě šli juknout na paruky a hned nad tim mají taký ty CD obaly a kouknu se na to a měli tam dva s Michaelem no já si říkám to snad neni možný páč tady v Chodově s nim nic nemaj no měli tam celej černej a bila tam jeho hlava ještě když bylo černoch měl Billie jean sako a košili a kravatu a potom tam byli taký daný dohromady fotky kde je z Billie jean když vystupoval dvě fotky když byl malej jedna ze Smooth Criminal videoklipu a ve prostřed je asi z HIstory tour z písničky Beat It a je to celý v šedým a a modře je tam napsáno Rip-King Of Pop no a vybral jsem si právě tuten páč se mi líbí víc než ten kde je jedna fotka no ale nevěděli jsme kolik stál tak jsme šli ke kase a stál jen 29KČ takže zítra si jdu koupit i ten druhej=) protože za 29 korun to je víhodný..no a ještě k tomu mi dneska objednl děda tu Bad paruku takže upa supeeeeer=)

Navstevnost za minuly tyden (2.8. 2010 - 8.8. 2010)

9. srpna 2010 v 22:00 | Roman-Jackson ♫
Navstevnost za minuly tyden (2.8. 2010 - 8.8. 2010) je:
Pondeli: 39
Utery: 44
Streda: 33
Ctvrtek: 34
Patek: 44
Sobota: 40
Nedele: 84

Celkem: 318

Svátek

9. srpna 2010 v 11:55 | Roman-Jackson ♫
Ahoj dnes je 9.srpna a svátky slaví Romanové takže i já....no hlavně proč to píšu k svátku dostanu od mamky DVD Dangerous Tour Live In Buchuresti...a jinak jsem dostal penízee takže si ještě od MJ něco koupím=))


Hezů fotenka

8. srpna 2010 v 18:43 | Roman-Jackson ♫

Michael Jackson - Earth Song live

8. srpna 2010 v 16:24 | Roman-Jackson ♫Ahojec

7. srpna 2010 v 21:52 | Roman-Jackson ♫
Ahoj takže dneska jsem byl v Praze jel jsem tam hlavně kvůli jedné jediné věci:kvůli výstavě s MJ (vůbec jsem tam neměl být ale...).......babička s dědou mi řekli že bysme jeli do prahy mě se teda moc nechtělo ale když řekli že se půjdem podívat na tu výstavu tak to jo=).....a jaký to tam bylo? uplně super byli tam obrazy,fotky byli tam nějaké bisty a i ta co bude stát na letné měli tam i tu panenku Billie Jean a i takovou postavičku z HIstory no dole byly takový jako obrazy z HIstory Tour jak byl v Praze a i ty jak pro něj malovala ta češka(všechny byli na prodej) a u pokladny prodávali fotky těch obrazů tak mi jeden koupili....no měli tam i parfémy s MJ prostě všechno pozdějc přidám foto=)))) a jak se jinak máte?

Sídlo, kde zemřel Michael Jackson, je k prodeji za půl miliardy

6. srpna 2010 v 15:50 | Roman-Jackson ♫
Luxusní sídlo nacházející se na bohatém předměstí Los Angeles v Holmby Hills, kde 25. června 2009 zemřel král popu Michael Jackson, bylo dáno do prodeje ze téměř 29 miliónů dolarů (cca 543 miliónů korun). Podle organizátorů prodeje se již přihlásilo mnoho zájemců, vzhledem k Jacksonově popularitě se ale rozhodli všechny potenciální kupce důkladně prověřit.

Rozlehlé sídlo patřící Hubertu Guezovi a jeho manželce Roxanne navrhl architekt Richard Landry. Guez se snažil rezidenci prodat v roce 2008 za 38 miliónů dolarů, nikdo tehdy ale neprojevil zájem, a tak souhlasil, že sídlo pronajme právě Jacksonovi, který v té době nacvičoval na turné This Is It. Po smrti krále popu se pokusil objekt pronajímat za 300 tisíc dolarů měsíčně, ani tehdy se ale zájemce nenašel, proto nyní přišel s výhodnější nabídkou. Dům na North Carolwood Drive má sedm ložnic, 13 záchodů, 12 krbů a sedm garážových stání. V luxusním obydlí nechybí ani kinosál pro dvacet lidí, sauna, tenisové a basketbalové kurty nebo venkovní bazén. Všechny místnosti v domě jsou velmi luxusně a stylově vybaveny.
Zdroj: novinky.cz
Vyhlášení písně blogu!

5. srpna 2010 v 22:38 | Roman-Jackson ♫
Tak na začátek bych Vám chtěl všem kdo hlasovali poděkovat no mezi výsledky nejsou moc velké rozdíly i u tich s nejvyšším počtem, no jo škoda že nemůžou vyhrát dvě,takže první Vám ukážu jen výsledky potom všechny písně kromě posledních dvou které později tak tady to je:
bez
Více v celém článku:

New dess a.....

2. srpna 2010 v 17:54 | Roman-Jackson ♫
Ahujky takkže mám new dess je opět od Michelle -mockrát děkuju je krásnej a 2.věc dnes už je to přesně rok co mám blog no vidíte jak to utíká mockrát děkuju i SBéé co jsou pořád semnou některé jsou tu už od začátku no jo tak opravdu moc děkuju=******!!!


Hezůů

2. srpna 2010 v 13:36 | Roman-Jackson ♫