Září 2010

Thriller-obraz-mě se docela líbí

27. září 2010 v 17:58 | Roman-Jackson

Něco pro Vás holky-Michael Jackson Sexy

25. září 2010 v 10:23 | Roman-Jackson ♫

Vše new....a zápis SBééé

19. září 2010 v 22:30 | Roman Jackson
Ahoj jak jste si možná všimli SBéé mám všechny staré nemám rubriky a dess zatím nepotřebuji já zkusil udělat jeden kterej je teď nastavenej sice není uplně nej ale mně se docela líbí a teď ještě něco právě k tim SBéé teď musím udělat zápis SBéé protože ty nové co jsem tady měl uložení nejsou tak proto zápis ale zapsat se musí všichni i ti kteří uložení jsou stačí do komentářů napsat:

Přezdívka

Adresa blogu

To je vše!

Ahoj...snad už to nebude pokračovat

18. září 2010 v 12:41 | Roman Jackson

Ahoj já už nechápu jak se sem mohl zase dostat a všechno zrušit=(((( no já si teď změnil heslo a pokud toho ten dotyčný nenechá nahlásím ho na blog.cz ať ho nějak zablokují já zůstanu pořád fanoušek MJ a nepřeju si aby mi někdo lezl na blog a navíc psal takovýdle články.Prosím SBéé nemažte si mně a pokud tu bude zas něco napsané v jiném stylu tak to pravdu nepíšu já veřte mi.

m

MJ -Photoshoots Stranger in Moscow

11. září 2010 v 22:36 | Roman-Jackson ♫


Hustá fotka ze Scream=)

11. září 2010 v 19:13 | Roman-Jackson ♫
=)))


Zastupitelé Prahy 7 zamítli Jacksonovu sochu na Letné-tak to je uplně na nic

8. září 2010 v 20:22 | Roman-Jackson ♫
Zastupitelé Prahy 7 vzali v potaz názor obyvatel Letné a vyslovili nesouhlas s umístěním busty zesnulého zpěváka Michaela Jacksona v Letenských sadech.
Socha na Letné nebude, rozhodli radní.

Podle starosty Marka Ječménka (ODS) se prostor poblíž bývalé Stalinovy sochy hodí na kratší výstavy uměleckých děl, ne jako trvalé místo pro Jacksona sochařky Daniely Kartákové.
Socha zde přitom měla stát už od konce srpna. Helena Babická, která akci organizuje, Právu sdělila, že je třeba veřejnost lépe seznámit s projektem.
"Celá kampaň proti soše v křoví je účelová," uvedla Babická s tím, že povolení pro instalaci sháněla rok, i když se mohla opřít o záštitu primátora Pavla Béma (ODS).

The lady In My Life - Michael Jackson

8. září 2010 v 15:56 | Roman-Jackson ♫New

4. září 2010 v 23:01 | Roman-Jackson ♫
Ahoj takže co je u mě novýho no předevčírem mi přišel ten kalendář s MJ a dneska jsme byli vystupovat v Německu jako skupina a pak ještě já jako MJ a uplně super až budou videa a fotky určo přidám a co new u Vás jak se máte co ste dneska dělali?=)

THIS IS IT bude blue ray 3D

2. září 2010 v 21:17 | Roman-Jackson ♫
Spolu s rozmachem filmů, které se nyní vydávají ve formátu 3D, jako je třeba Avatar, Toy Story 3 a tak dále, se dokonce i THIS IS IT dočká formátu 3D v nejbližší době. Takže pokud máte televizi, jenž podporuje 3D, blue ray machaniku nebo Playstation 3 a samozřejmě 3D brýle tak si užijete film o Michaelově posledním turné v ''jiné dimenzi''.

PS:to je supeeeeeeeer!

Tělo Michaela Jacksona bude exhumováno

2. září 2010 v 15:12 | Roman-Jackson ♫
Po více než roce zpěvák Michael Jackson bude muset přerušit svůj věčný odpočinek a vystoupit z hrobu. Přesněji řečeno, jeho tělo bude exhumováno z hrobky v rámci soudního řízení s lékařem Conradem Murrayem. Ten byl u popového krále několik posledních hodin jeho života a je obžalován, že způsobil hudebníkovu smrt.
Murray teď čelí obvinění ze zabití z nedbalosti a jeho právníci požadují exhumaci v rámci obhajoby. Advokáti totiž napadli pitvu a požadují její opakování. Přitom právě pitva je nejsilnějším z důkazů, že Murray podal Jacksonovi smrtelnou dávku tišících léků včetně Propofolu, což vedlo k zástavě srdce a smrti. Obhájci věří, že zpěváka zabily jiné léky, o nichž lékař netušil.

"To je naprosto otřesná situace, které se celá rodina děsí. Uložili
Michaela k věčnému odpočinku a teď má být exhumován. To je odporné," uvedl přítel rodiny Jacksonových pro NOTW.

Zatím se budou testovat vzorky tkáně z
Jacksonova těla, které byly odebrány před pohřbem a zmraženy. Pokud právníci dokážou, že jejich analýza neodpovídá původní soudní pitvě, budou požadovat exhumaci těla a nové vyšetřování.


Ahoj

1. září 2010 v 15:37 | Roman-Jackson ♫
Ahoj omlouvám se že jsem se pár dnů neozval ale nebyl čas...no dneska první den školy tak co jak bylo u mě docela v poho ale dneska jsem přemluvil mamku abysme objednali kalendář s MJ na rok 2011 tuten:
Michael Jackson 2011