Říjen 2010

Tři novinky

31. října 2010 v 10:41 | Roman-Jackson ♫
Austin Brown povídá o Michaelovi
24letý Austin Brown, syn Michaelovy sestry Rebbie, brzy vydá své první album Tagret Practice. Stejnojmenný singl si již teď můžete poslechnout na jeho stránkách. http://www.austinbrown.com "Můj strýc Michael měl na všechny své synovce velký vliv. Učil mě, jak mám skládat hudbu. Rád písničky rozebíral a pak je skládal dohromady. Začínal basovou kytarou, pak přidával nástroje, pak zpíval melodii. Ale to nejdůležitější, co nás naučil, je rozdávat a věnovat se charitě. Vždy se zajímal o lidi kolem sebe, mohl by se pro ně rozdat. Bezpodmínečná láska."

Austin napsal o Michaelovi píseň nazvanou "I Never Will Forget". Ta také vyjde na jeho albu. Austin k tomu říká: "Byla to má nejrychleji napsaná píseň. Byla hotová za 5 minut, protože mé emoce ze mě přímo létaly. Je to velmi osobní píseň a těším se, až ji lidé uslyší."
Film Thriller se stává skutečností-režisérem bude Ortega
Kenny Ortega poprvé promluvil o svém následujícím projektu. "Jsme úplně na začátku všech prací a zatím hodně plánujeme. Ještě to musí podepsat pozůstalost Michaela Jacksona, ale vypadá to velice nadějně. Byl jsem na několika zajímavých schůzkách ohledně tohoto projektu a myslím, že v příštích letech se na tech film můžeme těšit. Michael mi sám říkával, že není čeho se bát. Byli jsme dobří přátelé, moc mi chybí. A nikdy bych nešel do ničeho, co by poškodilo jeho jméno a jeho výtvory. Ale zatím jsme opravdu na začátku. Uvidíme, jak to bude pokračovat."
Matt Fiddes: Pokoušeli jsme se Michaela unést
V rozhovoru pro Brisbane Times se rozpovídal Matt Fides, bývalý bodyguard Michaela, o tom co se dělo před smrtí Michaela. "S Jermainem se dokonce přemýšleli, jak bychom Michaela unesli. Prostě bychom ho vytrhli z jeho prostředí, unesli ho a zavřeli u nich doma v Encinu, kde by jeho rodina zakročila a přinutila ho se léčit. Snažili jsme se dělat opravdu všechno, co bylo v našich silách, ale nemohli jsme se dostat přes okruh lidí, kteří na něm parazitovali a dodávali mu léky na předpis. Když jsme se dostali přes jednoho, vždy se objevil nějaký jiný. Michaelův bratr Randy se snažil dostat k Michaelovi do domu, ale ochranka mu řekla, že pokud se o to pokusí, zastřelí ho, a že to nakázal sám Michael. Věděli jsme, že je opravdu zle." Fides věří, že i přesto, že byl Michael závislý na těch nesprávných lidech, to byla Michaelova zodpovědnost. "Do dnešního dne nedokážu pochopit, proč nekřičel o pomoc. Nechtěl s nikým o tomto komunikovat."


Two foto-very good

31. října 2010 v 10:23 | Roman-Jackson ♫

Diana Ross Missing You -Michael Jackson =((((

29. října 2010 v 13:08 | Roman-Jackson ♫

Nádhera

27. října 2010 v 12:03 | Roman-Jackson ♫

akorát si nejsem jistej jestli je to fotomontáž a nebo ne

Letošní Halloween se ponese v duchu Michaela

26. října 2010 v 22:22 | Roman-Jackson ♫
Blížící se americký svátek Halloween se v Americe ponese v duchu Michaela. Nejprodávanějším kostýmem se stalo jeho oblečení v klipu Thriller. Internetové obchody nestíhají pokrývat poptávku a předpokládá se, že se prodá přes 1 milion kostýmů inspirovaných Michaelem.

Michael Jackson je nejlépe vydělávající mrtvou celebritou

26. října 2010 v 19:11 | Roman-Jackson ♫
Michael Jackson (Foto profimedia.cz)

I mezi mrtvými je Michael Jackson stále králem. Tedy rozhodně pokud se to počítá podle zisků, které svým pozůstalým dokáže ze záhrobí vydělávat.

Za poslední rok to bylo dokonce víc, než vydělali Elvis Presley či John Lennon.

Michael zemřel v červnu 2009, za posledních dvanáct měsíců ale vydělal jen na právech a prodejích 275 milionů dolarů, což v přepočtu na koruny činí 4,8 miliardy korun.

Navíc jeho film This Is It k nezrealizovaným koncertům v Londýně, jejichž přípravy přerušila právě zpěvákova smrt, vydělal v kinech 250 milionů dolarů - asi 4,4 miliardy korun.

Podle magazínu Forbes vydělával
Jackson nejvíce ze všech slavných mrtvých a předčil i Elvise Presleyho, J. R. R. Tolkiena, Charlese Schulze a Johna Lennona, jenž pětici uzavírá.


MJ na Kinder Cioccolato (Kinder čokoládě)

25. října 2010 v 11:25 | Roman-Jackson ♫

=)))
myslíte že je to skutečný nebo fotomontáž já si myslim že fotomontáž ale může o bejt i pravdivý proč by ne ale nwm no.

MICHAEL JACKSON DANCE SHOW OF SMOOTH CRIMINAL BY Ilker Atak

22. října 2010 v 18:09 | Roman-Jackson ♫

Je dobrej! Co myslíte vy? Jeho oficiální stránky:  http://www.ilkeratak.com/

Michael Jackson Victory Song 2008

15. října 2010 v 22:05 | Roman-Jackson ♫

MJ na fotbalovém tričku

9. října 2010 v 15:00 | Roman-Jackson ♫
camiseta-tributo-michael-jackson

Michael Jackson Little Susie (kráááása)

9. října 2010 v 13:12 | Roman-Jackson ♫

Michael Jackson Tabloid Junkie

7. října 2010 v 21:31 | Roman-Jackson ♫

MJ 2 trička

3. října 2010 v 19:51 | Roman-Jackson


Rozhodl jsem se že tu bude taky každý měsíc obrázek který si vyberete sami že všechny budou jen s MJ-tak vyberte obrázek na měsíc říjen hlasování trvá do 3.10.

1. října 2010 v 22:38 | Roman-Jackson ♫
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

Jak hlasovat? Napište do komentářů číslo fotky která se Vám nejvíc líbí. POZOR: Číslo napište slovy např. DVA joo protož když to napíšete číslicí tak se může stát že to bude jako spam tak radši pro jistotu SLOVY tak hlasujem hlasujem ať vyhraje ta nej=)))

Thriller boty-ty bych chtěl=))

1. října 2010 v 16:29 | Roman-Jackson ♫