Únor 2011

MJ pro holky=)

19. února 2011 v 15:04 | Roman-Jackson ♫


5 imitátorů? =)))))

18. února 2011 v 23:20 | Roman-Jackson ♫


i když jen jeden z nich je živej tak je to supeer co myslíte

P!nk-že by napodobovala MJho?

12. února 2011 v 12:58 | Roman-Jackson ♫
=)

Dokument o Jacksonovi odtajní i dívku Billie Jean

10. února 2011 v 21:02 | Roman-Jackson ♫
Po smrti Michaela Jacksona v červnu 2009 bylo jasné, že z jeho jména, odkazu a pozůstalosti bude hudební svět těžit ještě mnoho dalších let. Nebyl to dojem lichý. Na scénu nyní vstupuje muž, který se zpěvákem vyrůstal, chystá o něm dokumentární film a představí světu dívku, která byla předobrazem Billie Jean, podle níž se jmenuje jedna z nejslavnějších Jacksonových písniček.
mj
Jmenuje se Ron Newt a byl zpěvákův kamarád z dětství, který se později stal jeho spolupracovníkem. Disponuje unikátními videonahrávkami z počátků kariéry Krále popu, za které mu už v minulosti mnohé filmové, televizní i vydavatelské společnosti nabízely spoustu peněz. On je ale neprodal a nyní se rozhodl je zužitkovat sám.
Unikátní záběry jsou především z let 1981-1982. Newt je hodlal zveřejnit již za Jacksonova života, ale zpěvák s tím nesouhlasil, neboť nechtěl, aby jej lidé viděli při dřině mimo pódium.
"Velice mu záleželo na tom, aby lidé neviděli jeho únavu během zkoušek. Na těch záběrech je ale i spousta vtipných momentů. Půvabné například je, jak Michael proklíná svého bratra Randyho za to, že mu šlápl na šňůru od mikrofonu," řekl serveru wenn.com Newt.
V dokumentu chce odtajnit i příběh dívky, která se pro Jacksona stala inspirací k napsání písničky Billie Jean. "Nadešel čas představit ji. Vím, kde žije, a vím, že chce hovořit před kamerou. Má syna, který je velmi podobný Michaelovi. Její příběh spolu s archivními nahrávkami ze zkoušek mladého Jacksona budou tvořit zajímavý celek. Bude to hit," dodal.
Ron Newt rovněž píše knížku s pracovním názvem All That Glitters. Popíše v ní roky, kdy pracoval pro Jacksonovu rodinu. Zaměstnán u ní byl od roku 2005.


MJ Avatar 2

4. února 2011 v 17:13 | Roman-Jackson ♫


Malej Michael spinka :)

4. února 2011 v 12:01 | Roman-Jackson ♫

To je roztomilý co říkáte?


Dr. Freeze mluví o možném novém albu Michaela

2. února 2011 v 19:50 | Roman-Jackson ♫
Spekulace o tom, jak bude vypadat další album Michaela po stejnojmenném albu "Michael" sílí. Předpokládá se, že se bude jednat o album duetů. Producent Dr. Freeze, který s Michaelem pracoval na písni Break of dawn na albu Invincible řekl, že na novém albu můžou vyjít i jeho další počiny, a to písně Blue Gangsta a Place with no name, které vznikly ve stejné době jako píseň Break of dawn. Vzhledem k tomu, že obě nové písně unikly na internet, Dr. Freeze připravuje nové verze. "Písně, které jste slyšeli, jsou staré mixy a jsou kompletně předělané. Obě budou na novém albu."

PS:na to se těším a vy?